پلتفرم معرفی وکلا

آدرس دفتر وکالت تهران

لوکشین و مسیریاب موسسه حقیقت گستر

5/5
بهترین-دفتر-وکالت-تهران

آدرس: فلکه دوم تهرانپارس – خیابان فرجام شرقی – بعد از آهنی آمینه (۱۱۹) – پلاک ۵۳ – ساختمان آمی‌تیس – طبقه پنجم – واحد ۱۸

در صورت نیاز به پارکینگ یک ساعت قبل هماهنگ کنید.

بهترین دفتر وکالت تهران

بهترین دفتر وکالت شرق تهران کجاست؟

موسسه حقیقت گستر یک دفتر وکالت شرق تهران است که برای آگاهی شما عزیزان از تفاوت های موسسه حقوقی و دفتر وکالت این مقاله را تهیه کرده است. جهت دریافت مشاوره حقوقی تهران در بهترین دفتر وکالت شرق تهران کافیست با این موسسه تماس بگیرید.

آیا دفتر وکالت با موسسه حقوقی تفاوت دارد؟

در ابتدا برای آشنایی بیشتر با دفتر وکالت و موسسه حقوقی مستلزم‌ به شناخت مفهوم وکیل می‌باشیم.

شخصی که از فرد دیگر، اعم از حقوقی و یا حقیقی به موجب عقدی، به نام عقد وکالت برای انجام کاری مامور می‌شود. وکالت یک عقد جایز است که در چارچوب مقررات قانون مدنی منعقد می‌شود و طرفین آن، وکیل و موکل نامیده می‌شوند.

بهترین دفتر وکالت تهران آدرس دفتر وکالت تهران
بهترین دفتر وکالت تهران آدرس دفتر وکالت تهران

دفتر وکالت چیست؟

هدف از نهاد دفتر وکالت ، اعمال عدالت بدون زیر پا گذاشتن قوانین و ضوابط قانونی است. عدالت به منظور برطرف کردن نیازهای فطری و اجتماعی برای تامین منافع عامه می‌باشد.
تامین این مصلحت اجتماعی نیز از لحاظ منطقی به‌صورت فردی و انتزاعی امکان پذیر نمی‌باشد.

موسسه حقوقی چیست؟

یک واحد غیرتجاری ‌که از جانب چندین وکیل که هر کدام در زمینه ای تخصص دارند و صاحب نظر در مسائل حقوقی برای انجام فعالیت های حقوقی می‌‌باشند تشکیل شده است.

تفاوت دفتر وکالت و موسسه حقوقی چیست؟

موسسه حقوقی در صورتی که به نحو صحیح و طبق آئین نامه کانون وکلای دادگستری تاسیس شده باشند، شامل تعداد زیادی وکیل هستند که هر کدام به صورت تخصصی در یک زمینه مشخص، فعالیت می نمایند. این امر به نفع موکل می‌باشد زیرا می‌تواند در هر زمینه اعم از کیفری و یا حقوقی و با توجه به مسئله ای که دارد به وکیل متخصص مورد نظر، مراجعه کند و مشکل خود را زیر نظر تیم حقوقی و وکلایی که ارتباط مستقیم با پرونده شخص دارند پیش ببرد. بعد از این که موسسه حقوقی به اخذ وکالت از موکل اقدام می‌کند، برای موکل این امتیاز را قائل می‌شود که پرونده خود را به عهده چند وکیل بسپارد. اما هنگامی که فردی به دفتر وکالت مراجعه می‌کند، تنها با یک وکیل رو به رو شده و تنها دیدگاه و اطلاعات آن شخص (وکیل) می تواند در روند پرونده به ایشان کمک کند. مسلما اگر بخواهیم در خصوص تفاوت موسسه حقوقی و دفتر وکالت صحبت کنیم، باید بگوییم بدون شک موسسه حقوقی، توانایی بهتری دارد که پرونده ها را به نتیجه مطلوب برساند.
در موسسه حقوقی قراردادی بین موکل و موسسه منعقد می‌شود و وکالت را جمعی از وکلا به عهده می‌گیرند. با قرار دادن حق توکیل که امری ضروری است، نسبت به پیگیری موضوع عنوان شده در سریع ترین زمان اقدام می‌شود.
موسسه های حقوقی وکلای زبده که تخصص لازم و کافی در زمینه های مختلف دارند را جذب می‌کنند که این اتفاق باعث گرایش وکلا به کار جمعی و گروهی می‌شود و نتیجه حاصل شده از کار تیمی به نسبت کار انفرادی اثری بهتر دارد.
همین تفاوت موسسه حقوقی و دفتر وکالت منجر شده است تا بیشتر وکلا ترجیح دهند به صورت گروهی و جمعی فعالیت کنند. چون در بیشتر پرونده ها نتیجه مناسبی حاصل می‌شود، در حالی که دفتر وکالت علاوه بر بالا بودن هزینه، ممکن است در برخی موارد به نتیجه مناسبی نرسند.

جهت برقراری ارتباط و دریافت مشاوره حقوقی تهران در بهترین دفتر وکالت تهران کافیست با موسسه حقیقت گستر تماس بگیرید.

شماره بهترین دفتر وکالت تهرانپارس

برای ارتباط با بهترین دفتر وکالت تهرانپارس کافیست با شماره‌ی ۰۹۲۱۹۱۳۰۰۰۲۳ (موسسه حقیقت گستر) تماس بگیرید.

آدرس بهترین دفتر وکالت تهرانپارس

برای ملاقات حضوری در بهترین دفتر وکالت تهرانپارس کافیست به شماره‌ی 09193756168 در واتساپ پیام دهید تا برایتان لوکیشن ارسال شود. برای ارسال پیام روی شماره کلیک کنید.

Call Now Buttonتماس مستقیم