ملکی | ارث | خانواده | کیفری

با حقیقت گستر هوشمندانه پیروز شوید

حقیقت گستر، حامی برتر

با بهترین وکیل طلاق تهران کار کنید

5/5

وکیل طلاق تهران

بهترین وکیل طلاق تهران کیست؟

موسسه حقیقت گستر برای آشنایی شما عزیزان با وکیل طلاق و وظایف وکیل طلاق و همچنین معرفی بهترین وکیل طلاق شرق تهران این مقاله را تهیه کرده است.

جهت برقراری ارتباط و دریافت مشاوره حقوقی تهران از وکیل طلاق شرق تهران کافیست با موسسه حقیقت گستر تماس بگیرید.

وکیل طلاق کیست؟ وظایف وکیل طلاق چیست؟

همه آدم ها برای به دست آوردن نتیجه بهتر و مطلوب تر در امورشان از افراد متخصص، ماهر و متعهد استفاده می‌نمایند تا در کوتاه ترین زمان ممکن، به بهترین نتایج برسند. بنابراین در مسائل حقوقی که از مهم ترین امور می‌باشند باید از بهترین وکیل را بهره‌مند شویم.
به طور کلی، مشکلات و مسائل حقوقی با داشتن یک وکیل خوب، که به مسائل و قوانین حقوقی آشنایی دارد، باعث سرعت بخشیدن در روند پرونده می‌شود. در خصوص امر طلاق نیز، به دلیل پیچیده بودن و عدم تمایل زوجین برای تردد در راه‌روهای دادگستری، اختیار کردن وکیل خوب طلاق از بهترین انتخاب ها خواهد بود. وکیل طلاق به جهت یاری رساندن به تمام افرادی که تصمیم به طلاق گرفتن دارند یا می‌خواهند علاوه بر اطمینان از اینکه کاملا آگاهانه و هوشیارانه عمل می‌کنند، کمترین آسیب ممکن را از این موضوع متحمل می‌شوند؛ آماده‌ی خدمت رسانی می‌باشند. وکیل طلاق اصول مربوط به حقوق شما در طلاق را برای شما شرح می‌دهد که از جمله این حقوق می‌توان به؛ نفقه، مهریه و مسائل مربوط به حضانت فرزند اشاره کرد. همچنین عوامل مهمی که باید قبل از ثبت درخواست طلاق در نظر بگیرید را برای شما مطرح می‌کنند.
پرونده طلاق اگر با مقاومت زوجین همراه باشد دارای پروسه ای طولانی‌ است که به صبوری کردن طرفین احتیاج دارد. طلاق مشکلات خاص خود را دارد و بسیاری از مردم حاضر نیستند بار این مشکلات را تنهایی به دوش بکشند. بنابراین به شما پیشنهاد می‌کنیم در این مسیر از وکیل طلاق و یا مشاورین با تجربه کمک و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. موسسه حقیقت گستر با در اختیار داشتن دپارتمان مخصوص امور خانواده به خصوص طلاق، و با ارائه بهترین مشاوره به مراجعه کنندگان، به آنها در حل مسائل و مشکلاتشان یاری می‌رساند.

وظایف وکیل طلاق چیست؟

۱. وکیل طلاق قبل از هر اقدامی وظیفه دارد که به موکل خود، مشاوره های لازم را به ساده ترین و بهترین شکل ممکن ارائه بدهد. خصوصا در مسائل خانواده که اولویت ها بر سازش و توافق طرفین می‌باشد.
۲. وکیل خوب طلاق با پیگیری های به موقع و حضور دقیق در محاکم قضایی به عنوان نماینده موکل، بهترین دفاعیات را
ارائه می‌دهد.
۳. یک وکیل خوب خانواده با کنکاش و جستجو های حداکثری، ادله های کافی جهت دفاع از موکل خود را جمع آوری می‌کند.
۴. وکیل طلاق خوب به دلیل تجربه های بسیاری که در پرونده های مشابه دارد، می‌تواند با رجوع به آنها، در روند پرونده تسریع بخش عمل کند.
۵. یک وکیل متخصص طلاق، با ارائه به موقع اسناد و شواهد به محاکم، جهت دفاع و تنظیم لوایح قانونی کمک شایانی در حل و فصل کردن پرونده، خواهد کرد.
۶. وکیل ماهر و متعهد طلاق، با پیگیری های مکرر در روند دادرسی و صدور حکم در مراحل بدوی و قطعی باعث سرعت بخشیدن پروسه طلاق می‌شود.

بهترین وکیل طلاق تهران آدرس وکیل طلاق در تهران
بهترین وکیل طلاق تهران آدرس وکیل طلاق در تهران

ویژگی های وکیل طلاق خوب چیست؟

وکیل طلاق ماهر فردی است که در زمینه دعاوی خانوادگی و انواع طلاق‌ها سال ها تجربه دارد و می‌تواند در کوتاه ترین زمان ممکن، عُسر و حَرَج را ثابت کند. همچنین در صورت داشتن اموال می‌تواند سریعا آنها را برای پرداخت مهریه و نفقه توقیف نماید. وکیل طلاق به تمام امور مربوطه از جمله مهریه، اجرت المثل، جهیزیه، حضانت فرزندان، انواع طلاق و فسخ نکاح و شرایط و آثار آن ها، عده زن، حق رجوع مرد و مسائلی از این دست آشنایی کافی دارد.

جهت برقراری ارتباط و دریافت مشاوره حقوقی تهران از بهترین وکیل طلاق تهران کافیست با موسسه حقیقت گستر تماس بگیرید.

شماره بهترین وکیل طلاق تهرانپارس

جهت ارتباط با بهترین وکیل طلاق تهرانپارس با شماره‌ی ۰۲۱۹۱۳۰۰۰۲۳ (موسسه حقیقت گستر) تماس بگیرید. برای تماس روی شماره کلیک کنید.

آدرس بهترین وکیل طلاق تهرانپارس

برای ملاقات حضوری با بهترین وکیل طلاق تهرانپارس کافیست به شماره‌ی ۰۹۱۹۳۷۵۶۱۶۴ در واتساپ پیام دهید تا برایتان لوکیشن ارسال شود. برای ارسال پیام روی شماره کلیک کنید.

مقالات بهترین وکیل طلاق تهران

حق-طلاق

حق طلاق

مقدمه حق طلاق برای مردان حتی بدون داشتن عذر موجهی به رسمیت شناخته شده است . بنابراین اراده و اختیار  طلاق با مرد است اما این به این معنا نیست که

ادامه مطلب »
Call Now Buttonتماس مستقیم