۰۹۱۹۳۷۵۶۱۶۸✆
حقیقت گستر، حامی برتر

با بهترین وکیل اتباع تهران ( وکیل بین المللی تهران ) کار کنید

5/5

برخی خدمات و مقالات وکیل بین المللی تهران

وکیل اتباع تهران

بهترین وکیل بین المللی شرق تهران کیست؟

موسسه حقیقت گستر برای آگاهی شما عزیزان با وظایف وکیل اتباع یا همان وکیل بین الملل و همچنین معرفی بهترین وکیل اتباع شرق تهران این مقاله را تهیه کرده است. چنانچه درخواست دریافت مشاوره حقوقی تهران از بهترین وکیل بین المللی شرق تهران را دارید با موسسه حقیقت گستر تماس بگیرید.

وکیل اتباع یا وکیل بین الملل کیست؟

بسیاری از مردم فکر می‌کنند که وکیل اتباع یا همان وکیل بین المللی به حقوقدانی گفته می‌شود که که اجازه وکالت در چند کشور را دارد. در صورتی که این تصور کاملا اشتباه است. چراکه هیچ فردی نمیتواند شرایط کانون وکلا در تمام کشورها را دارا باشد و پروانه وکالت تمامی کشورها را کسب کند. وکیل اتباع یا وکیل بین المللی قادر است که تخصص های گوناگون را هم زمان پیگیری کند. مانند؛ امور تجاری بین المللی، تنظیم قرارداد های بین المللی، اخذ تابعیت ایران و سایر کشورها و اقدام جهت دریافت اقامت.

وکیل بین‌المللی را این‌گونه تعریف می‌کنند؛  وکیل اتباع یا وکیل بین‌الملل، حقوقدانی متخصص است که قادر به کنترل اختلافات بین المللی و حل و فصل کردن آنها می‌باشد. از مسئولیت‌های وکیل اتباع و وکیل بین المللی می‌توان به تنظیم و تهیه متون حقوقیِ بین المللی اشاره کرد.
ارائه خدمات حقوقی بین المللی الزامی می‌باشد، چرا که بسیاری از ایرانیان به دلایل مختلف نظیر پناهندگی، مهاجرت، اقامت موقت و علل های گوناگون دیگر، در خارج از ایران ساکن هستند که به خدمات حقوقی و پيگيري امور در مراجع قضایی و اداری نیاز دارند.

بهترین-وکیل-اتباع-تهران-شماره-وکیل-اتباع-در-تهران_1
بهترین-وکیل-اتباع-تهران-شماره-وکیل-اتباع-در-تهران

وکیل بین المللی یا وکیل اتباع ، در چه حوزه هایی فعالیت دارد؟

مسئولیت ارائه مشاوره حقوقی در حوزه قوانین شرکت ها و امور قراردادی به شرکت ها و موسسات، معمولا بر عهده وکیل بین‌المللی یا وکیل اتباع می‌باشد. افرادی که قصد دارند در موارد بسیاری نظیر ایجاد روابط و عقد قراردادهای تجاری، اقتصادی و صنعتی به پیشرفت روابط خود بپردازند، باید از فردی متخصص راهنمایی های لازم را دریافت کنند. وکیل امور بین المللی ( وکیل اتباع ) با استفاده از علوم حقوقی بین المللی و آگاهی از جو منطقی مبنی بر قرارداد از منافع موکل خود دفاع می‌کند.
یکی از مشکلات عمده مردم در خصوص تجارت های بین المللی، نداشتن مهارت لازم برای عقد قرارداد با دیگر کشورها می‌باشد که در زمان انجام مذاکرات، برای عقد قرارداد، وکیل بین المللی با تسلط در زمینه تخصصی خود، از پایمال شدن حقوق و منافع موکل خود جلوگیری میکند و از انعطاف و یا سختگیری های بیش از اندازه و غیر حرفه ای خودداری می‌نماید.
به طور کلی در امور مهاجرتی، امور اقامتی، اخذ ویزا، راهنمایی جهت کسب امکانات و خدمات یک کشور نیازمند مشاوره با شخصی است که تخصص و اطلاعات کافي در این زمینه داشته باشد، پس بهترین انتخاب وکیل اتباع متخصص و یا وکیل بین المللی متخصص می‌باشد.
برای فهم عمیق تر وظایف وکیل اتباع در این مقاله با ذکر یک مثال به آن می‌پردازیم:
برخی از اتباع کشور افغانستان به دلایل مختلف اقتصادی، کاری و شرایط اجتماعی وارد ایران می‌شوند و در ایران اقامت دارند برای انجام امور اداری و یا حقوقی خود به وکیل اتباع ( وکیل بین المللی ) احتیاج پیدا می‌کنند و اصطلاحا جویای وکیل اتباع افغانستانی هستند. و این مورد تنها یکی از مثال ها و مصداق های وکیل بین المللی می‌باشد.

جهت برقراری ارتباط و دریافت مشاوره حقوقی تهران از بهترین وکیل بین الملل تهران کافیست با موسسه حقیقت گستر تماس بگیرید.

شماره بهترین وکیل اتباع تهرانپارس

جهت ارتباط با بهترین وکیل اتباع تهرانپارس با شماره‌ی ۰۲۱۹۱۳۰۰۰۲۳ (موسسه حقیقت گستر) تماس بگیرید. برای تماس روی شماره کلیک کنید.

آدرس بهترین وکیل بین المللی تهرانپارس

برای ملاقات حضوری با بهترین وکیل بین المللی تهرانپارس کافیست به شماره‌ی ۰۹۱۹۳۷۵۶۱۶۴ در واتساپ پیام دهید تا برایتان لوکیشن ارسال شود. برای ارسال پیام روی شماره کلیک کنید.

مقالات بهترین وکیل اتباع تهران

Call Now Buttonتماس مستقیم