09193756168
حقیقت گستر، حامی برتر

ارتباط با بهترین مشاوره حقوقی تهران

5/5

برخی خدمات و مقالات مشاوران حقوقی تهران

مشاوره حقوقی تهران

بهترین مکان مشاوره حقوقی شرق تهران کجاست؟

موسسه حقیقت گستر برای آشنایی شما عزیزان با روند مشاوره حقوقی و همچنین معرفی بهترین مشاوران حقوقی تهران این مقاله را تهیه کرده است.

همچنین می‌توانی برای دریافت مشاوره حقوقی از وکلای متخصص با این موسسه تماس بگیرید.

چرا باید مشاوره حقوقی گرفت؟

مشاوره حقوقی ضرورتی است که بهره نگرفتن از آن باعث بروز خسارات و آسیب های سنگین مادی و معنوی شود.
کلمه مشاوره حقوقی را بارها توسط وکلا و موسسات حقوقی شنیده اید.  این مقاله به بررسی اهمیت مشاوره حقوقی می پردازد.
دانستن مفاهیم حقوقی کار دشواری نیست و با مراجعه به کتاب قانون می‌شود به آن پی برد ولی وکیل، با علم و تسلط بر آن و تجربه موضوعات متنوع و آزمون و خطاها در پرونده هایش اطلاعاتی را در قالب مشاوره به شما ارائه می‌دهد که فرد غیر حقوقی قادر به حل آن نخواهد بود.

مشاوره حقوقی و تاثیرات آن

نقش توسعه فناوری و ارتباطات مجازی در زندگی مدرنیته امروز بسیار گسترده و انکار ناپذیر است . با پیشرفت تکنولوژی امکان انعقاد قرارداد و مذاکرات از راه دور برای شهروندان میسر شده است اما درکنار سهولت بخشی تکنولوژی نمیتوان نقش جلسات حضوری در تاثیر ارتباط موکل با وکیل را نادیده گرفت . در جلسات ابتدایی سرپرست تیم وکلا ضمن بررسی ادعا ، مدارک و مستندات دورنمایی از روند جریان پرونده به موکل ارائه میدهد حقیقت گستر با ضمن درنظر گرفتن تمایل موکلین به مواجهه حضوری ، شرایط میزبانی و مذاکرات را در موسسه فراهم نموده است.

دسترسی سریع میتواند یک عامل موثر در انتخاب باشد لذا ارتباط آسان موکلین ساکن شرق ، شمال شرق و جنوب شرقی تهران با مجموعه حقیقت گستر علاوه بر موارد پیش گفته یک امتیاز و یک عامل موثر در انتخاب تیم وکلای حقیقت گستر می باشد ضمن آنکه موسسه با توجه به قرارگرفتن در یکی از خیابان های اصلی شرق تهران برای ساکنان محدوده امکان رفت و آمد آسانی را فراهم کرده است

ضمن تضمین اگاهی و تسلط وکلا و متخصصان شرق تهران بر کلیه دعاوی و به کار گیری جدید ترین متد های حقوقی ،مدیریت حقیقت گستر با درنظر گرفتن نیاز ها و پرسش های اساسی موکلین و انتظارات آنها مجرب ترین وکلا در مجموعه خود گرد آوری نموده است تا به نیاز های حقوقی شهروندان توسط تخصصی ترین وکیل شرق تهران به بهترین شکل پاسخ داده شود .

موکلین با مرجعه به موسسه حقیقت گستر میتوانند با بهترین وکیل تهران برای پرونده خود مذاکره و گفت و گو داشته باشند و پاسخ تمامی سوالات و ابهامات خود را در جلسه حضوری دریافت نمایند.

مشاوره حقوقی تهران - مشاوره حقوقی شرق تهران
مشاوره حقوقی تهران - مشاوره حقوقی شرق تهران

مزایای مشاوره حقوقی

ارائه مشاوره حقوقی برای اشخاصی که مطالعه و سواد حقوقی ندارند، جهت پیشبرد پرونده‌ شان، از الزامات می‌باشد. چرا که گاه در یک دعوای حقوقی گفتن یک کلمه ممکن است بار خاصی همراه خود داشته باشد و چه بسا یک پرونده ساده که با مشورت گرفتن از یک مشاور به راحتی حل و فصل می‌شود به دلیل عدم آگاهی و بهره نگرفتن از مشاوران با تجربه، منجر به طرح در مراجع قضایی شود.

مشاور حقوقی کیست؟

مشاور حقوقی؛ شخصی است که به قوانین و مقررات حقوقی اشراف کامل دارد و با قدرت تحلیلِ مسائل می‌تواند راهنمایی های لازم را در قالب مشاوره به افرادی که نیازمند هستند، ارائه دهد. تمامی مسائل حقوقی از جمله انعقاد قراردادها، ارائه راهکار جهت حل مشکلات حقوقی، ارائه مشاوره در خصوص دعاوی، تنظیم دادخواست‌ها و هر نوع مشاوره‌ای که به نوعی جزو مسائل قضایی محسوب می‌شود در حوزه عملکرد های مشاور حقوقی قرار می‌گیرند.

مزایای مشاوره حقوقی تلفنی

در بیشتر موارد و در اکثر اوقات، مشاوره تلفنی حقوقی می‌تواند خیلی مفید و تاثیر گذار باشد. حتی در مواقعی که به مشاوره فوری احتیاج داریم، گرفتن مشاوره تلفنی حقوقی می‌تواند کمک شایانی به ما بکند. برای مثال تصور کنید که در جریان عقد یک قرارداد خرید و فروش، تمام اطلاعاتی که مورد نیاز شما بوده است را به دست آورده اید اما دقیقا قبل از امضای قرارداد، با سوالی مواجه می‌شوید که نیاز به پاسخ دارید و از طرف دیگر، فرصتی برای  مشاوره حضوری ندارید، در این صورت شما با مشاوره تلفنی می‌توانيد امر را رفع و رجوع کنید.

وظایف مشاوره حقوقی دهنده

مشاوره تلفنی باید اطلاعات حقوقی مورد نیاز را در اختیار افراد قرار دهد و متن قراردادها را با دقت تنظیم کند.
مشاوره تلفنی وظیفه دارد در هر مسئله‌ی حقوقی، اطلاعات کامل و دقیقی را درباره‌ی موضوع، جمع آوردی کرده و از قوانین به نفع پرونده و حل مشکل استفاده کند، همچنين او در امور کیفری و حقوقي که به خود فرد ارتباط دارد، نقش حياتي را ایفا می‌کند. یک مشاور حقوقی در صورت داشتن پروانه، می‌تواند به عنوان وکیل شما در مراجع قانونی حضور داشته باشد.

در موسسه هوشمند حقیقت گستر پارسيان، تمامی مشاوره های حقوقی زیر نظر تیم متخصص و با تجربه‌ی ما در زمینه ملکی، ارثی، خانواده، کیفری، حقوقی ارائه می‌شود؛ برای گرفتن مشاوره تلفنی کافیست با ما تماس بگیرید و در کوتاه‌ترین زمان ممکن، بهترین و دقیق ترین راهنمایی را در رابطه با مشکل و پرونده‌اتان به شما ارائه می‌گردد.
همچنین برای گرفتن مشاوره حضوری، با گرفتن تعیین وقت به موسسه مراجعه می‌کنید و کامل ترین مشاوره را از ما دریافت می‌کنید.

جهت برقراری ارتباط و دریافت مشاوره حقوقی از بهترین وکیل پایه یک تهران کافیست با موسسه حقیقت گستر تماس بگیرید.

شماره مشاوره حقوقی تهرانپارس

جهت ارتباط با بهترین مشاوره حقوقی تهرانپارس با شماره‌ی ۰۲۱۹۱۳۰۰۰۲۴ (موسسه حقیقت گستر) تماس بگیرید. برای تماس روی شماره کلیک کنید.

آدرس مشاوره حقوقی تهرانپارس

برای ملاقات حضوری و دریافت مشاوره حقوقی تهرانپارس کافیست به شماره‌ی ۰۹۱۹۳۷۵۶۱۶۸ در واتساپ پیام دهید تا برایتان لوکیشن ارسال شود. برای ارسال پیام روی شماره کلیک کنید.

مقالات بهترین مشاور حقوقی تهران

مشاور حقوقی ملکی

مشاوره حقوقی ملکی شامل ارائه راهنمایی‌ و مشاوره تخصصی در حوزه خرید و فروش‌های مرتبط با ملک و مستغلات است که توسط مشاور حقوقی ملکی

ادامه مطلب »
تحصیل رایگان

حق تحصیل

حق تحصیل با نگاهی به هنرستان سوره آیا تصمیم هنرستان سوره در مورد جلوگیری از تحصیل بانوان در رشته تئاتر قانونی است؟ داشتن سواد و

ادامه مطلب »
Call Now Buttonتماس مستقیم