پلتفرم معرفی وکلا

حقیقت گستر، حامی برتر

با بهترین وکیل ثبت برند تهران کار کنید

5/5

وکیل ثبت برند تهران

بهترین وکیل ثبت برند شرق تهران کیست؟

موسسه حقیقت گستر برای آشنایی شما عزیزان با وکیل ثبت برند و وظایف وکیل ثبت برند و همچنین معرفی بهترین وکیل ثبت برند شرق تهران این مقاله را تهیه کرده است.

جهت برقراری ارتباط و دریافت مشاوره حقوقی تهران از وکیل ثبت برند شرق تهران کافیست با موسسه حقیقت گستر تماس بگیرید.

وکیل ثبت برند کیست؟ وظایف وکیل ثبت برند چیست؟

ثبت برند و علائم تجاری به شرکت، چه در صنعت و چه در دید عموم مردم اعتبار و شهرت می‌بخشد. ثبت برند تجاری همانند سایر امور، دارای سلسله مراتب قانونی می‌باشد که رعایت آن از ملزومات به ثبت رسیدن شرکت می‌باشد. از آنجایی که اقدامات مربوط به ثبت شرکت و برند تجاری آن، حاصل سرمایه چندین نفر می‌باشد می‌بایست از اشخاصی در این راستا کمک گرفت که در این زمینه بهترین عملکرد را داشته باشند.

در خصوص علامت و نام تجاری شرکت ها

مدت اعتبار ثبت علامت، ده سال از تاریخ تسلیم اظهارنامه ثبت آن می‌باشد. این مدت با درخواست مالک آن برای دوره های متوالی ده ساله با پرداخت هزینه مقرر، قابل تمدید می‌باشد. مدت استفاده انحصاری از اسم تجاری پنج سال می‌باشد که نام و علامت تجاری هر دو قابل نقل و انتقال هستند.

یکی از مهم ترین اقداماتی که وکیل ثبتی بعد از ثبت شرکت باید انجام دهد؛ ثبت برند و علامت تجاری می‌باشد. این اقدام وکیل به منظور ثبت برند تجاری، کمک شایانی به بهره وری و حاشیه امنیتی شرکت ها، کارخانجات و ارگان ها می‌نماید.
یک وکیل خوب ثبت برند یا علائم تجاری باید به نحوه تکمیل اظهارنامه ثبت علامت تجاری اشراف و اطلاعات کامل داشته باشد. اظهارنامه مذکور در سامانه مالکیت صنعتی به ثمر می‌رسد، که این نیز شامل، مشخصات متقاضی، مشخصات دریافت کنندگان ابلاغیه، رشته فعالیت، تعیین کردن تمامی طبقات کالاها، توضیح اجزاي علامت می‌باشد.
تمامی مراحل فوق نیازمند تجربه یک شخص حقوقی و آگاه به قوانین مربوطه می باشد‌. تمامی اقدامات ذکر شده توسط وکیل ثبت برند به شکل صحیح و اصولی به کارشناس اداره مالکیت صنعتی در تهران ارجاع می‌شود. این اقدام موجب می‌شود که با کمترین میزان خطا، و صرفه جویی در زمان و هزینه موکلین، ثبت برند آنها به اتمام برسد.
به دلیل زمان بر بودن مراحل ثبت برند نظیر؛ انتشار در روزنامه رسمی، شرکت ها از وکلای حرفه ای بهره‌گیری می‌نمایند. شرکت ها به منظور  به ثبت رساندن برند خود، از وکلایی که تخصص و تجربه کافی در این زمینه دارند استفاده می‌کنند. وکلای ثبت برند، با بهره گیری دانش و خلاقیت خود، برندی را انتخاب می‌کنند که فارغ از تکراری بودن، نظر مشتریان را به خود جلب می‌کند.

شرکا ها برای انجام کلیه امور اعم از اداری و مالی شخصی را وکیل به عنوان اعلام می‌کند. وکیل شرکت مجاز است که اجازه دسترسي به وسایل شرکت و پرداخت بدهی از هزینه های شخصی را بدون اجازه مالک و موکل خود انجام دهد. به خاطر دسترسي های موجود از جانب وکیل شرکت، وکالت ایشان را از نوع مطلق نام گذاری کرده اند.

وکیل-ثبت-برند-تهران-شماره-بهریتن-وکیل-ثبت-برند-در-تهران
وکیل-ثبت-برند-تهران-شماره-بهریتن-وکیل-ثبت-برند-در-تهران

اختیارات وکیل ثبت برند

  1. اختیارات ثبت برند از جانب وکیل؛ یک حق تعریف شده و مشخص شده می‌باشد که وکیل حق ندارد از اختیارات خود خارج بشود.
  2. اگر وکالت به شکل مطلق داده شود به گونه ای که قیدی در آن ذکر نشده باشد پیگیری های وکیل ثبت برند با اداره اموال خواهد بود.
  3. یک وکیل نمی‌تواند در مسائلی که قانون دخالت اشخاص را( افراد مرتبط) در امور، الزامی تلقی کرده است؛ تحت عنوان وکالت در سوگند، گزینش نماید و در مسائل آن دخالت نماید.

ثبت برند تجاری همانند باقی کارهای حقوقی و اداری دارای پیچیدگی ها و مسائلی می‌باشد که تنها به دست یک فرد متخصص و متبحر حل و فصل می‌گردد.
در موسسه حقیقت گستر به دلیل دپارتمان مخصوص امور ثبتی و در اختیار داشتن وکلای ماهر، این امکان را به شما می‌دهد که با خیالی آسوده مشکلات ثبتی خود را به ما بسپارید‌.

شماره بهترین وکیل ثبت برند تهرانپارس

جهت ارتباط با بهترین وکیل ثبت برند تهرانپارس با شماره‌ی ۰۲۱۹۱۳۰۰۰۲۳ (موسسه حقیقت گستر) تماس بگیرید. برای تماس روی شماره کلیک کنید.

آدرس بهترین وکیل ثبت برند تهرانپارس

برای ملاقات حضوری با بهترین وکیل ثبت برند تهرانپارس کافیست به شماره‌ی ۰۹۱۹۳۷۵۶۱۶۴ در واتساپ پیام دهید تا برایتان لوکیشن ارسال شود. برای ارسال پیام روی شماره کلیک کنید.

مقالات بهترین وکیل ثبت برند تهران

Call Now Buttonتماس مستقیم