موسسه-حقیقت-گستر

ملکی | ارث | خانواده | کیفری

حقیقت گستر، حامی برتر

با بهترین وکیل قرارداد تهران کار کنید

5/5

وکیل قرارداد تهران

بهترین وکیل قرارداد شرق تهران کیست؟

موسسه حقیقت گستر برای آشنایی شما عزیزان با وکیل قرارداد و وظایف وکیل قرارداد و همچنین معرفی بهترین وکیل قرارداد شرق تهران این مقاله را تهیه کرده است.

جهت برقراری ارتباط و دریافت مشاوره حقوقی تهران از وکیل قرارداد شرق تهران کافیست با موسسه حقیقت گستر تماس بگیرید.

وکیل قرارداد نویس کیست؟ وظایف وکیل تنظیم قرارداد چیست؟

به وکیل پایه یک دادگستری که تخصص و مهارت در تنظیم قراردادها دارد و می‌تواند به نحو احسنت از نظر نگارشی و حقوقی یک قرارداد را تنظیم کند وکیل قرارداد نویس می‌گویند. این تصور وجود دارد که هر وکیلی می‌تواند قرارداد تنظیم کند ولی آن تفکر اشتباه می‌باشد چرا که این امر مستلزم اطلاعات دقیق و علم حقوقی می‌باشد.

برای تنظیم یک قرارداد ابتدا متن قرارداد سپس نوع تنظیم قرارداد حائز اهمیت می‌باشد. بنابراین مهم است که تمامی نکات ذیل قرارداد به گونه ای تنظیم شود که از بروز اختلاف میان طرفین معامله جلوگیری کند.

وکیل-قرارداد-تهران-آدرس-بهترین-وکیل-قرارداد-در-تهران
وکیل-قرارداد-تهران-آدرس-بهترین-وکیل-قرارداد-در-تهران

قرارداد

به عنوان یک سند حقوقی در برابر همگان قابل استناد می‌باشد و طرفین با استناد به قرارداد نیاز به دلایل بیشتری برای مطالبه تعهدات طرف دیگر ندارند. به عبارت دیگر قرارداد را توافقی بین دو یا چند نفر که به‌ شکل کتبی یا شفاهی منعقد گشته است و حداقل یکی از طرفین را ملزم به انجام امری در معامله ای می‌کند، گفته می‌شود.
در گذشته انجام قرارداد ها به شکل شفاهی مرسوم بوده است ولی در نهایت ممکن بود که کار طرفين به محکمه های قضایی کشیده بشود. گاهی قرارداد ها کتبی منعقد می‌شد ولی اصول نگارشی در آن رعایت نمی‌شد در این شرایط نیز امکان بروز مشکلات حقوقی وجود داشت. در نتیجه امروزه می‌دانند که قرارداد می‌بایست اصولی منعقد گردد و شیوه نگارشی آن به درستی انجام پذیرد.
یکی از مهارت های مهمی که سرنوشت شرکت ها را رقم می‌زند نحوه و نوع نوشتن متن قرارداد ها می‌باشد.

گاهی افراد عقد و قرارداد را یکی می‌پندارند در صورتی که این دو با يکديگر متفاوت می‌باشند.
به توافقاتی که در قانون مدنی در خصوص نحوه انعقاد و شرایط اجرای آن ملزماتی تعیین شده است؛ عقد می‌گویند. ولی قرارداد را اینگونه تعریف می‌کنند؛ در قرارداد شرایط انعقاد یا نحوه اجرای آن توسط قانون تعیین نشده است و تمامی توافقات افراد تا زمانی که دچار منع قانونی نشده باشد و دارای اعتبار باشد قابل استناد است.

قراردادی که بین افراد منعقد می‌گردد یک رابطه حقوقي جدیدی را به وجود می‌آورد که ممکن است برای فرد ناآگاه آسیب های جبران ناپذیری را به بار بیاورد. قرارداد تعهداتی را برای طرفین به ارمغان می‌آورد که اگر افراد به آنها آگاه نباشند ممکن است به موجب مفاد قرارداد مجبور به انجام اموری بشوند که از آن رضایت ندارند ولی به دلیل درج شدن در متن قرارداد چاره ای جز سکوت ندارند. اگر یکی از طرفین قرارداد نسبت به تعهدات خود کوتاهی کند، طرف مقابل با متوسل شدن به قانون می‌تواند وی را ملزم به اجرای تعهدات بنمايد.
با خواندن مطالب فوق به این نتیجه می‌رسیم که فرد به تنهایی نمی‌تواند برای بستن قرارداد با دیگری اقدام نماید و در این مسیر باید از یک شخص آگاه به قوانین و مقررات کمک بگیرد. به منظور جلوگیری از بروز مشکلات و ضررهای احتمالی، دریافت مشاوره از یک کارشناس یا وکیل قرارداد نویسی می‌تواند تا حد قابل قبولی نگرانی های فرد را از بین ببرد. وکیل قرارداد نویسی با تخصصی که در نحوه‌ی تنظیم قرارداد و الزامات قانونی دارند موارد مختلف را بررسی می‌کنند و بهترین مشاوره را به موکل خویش ارائه می‌دهد.
افراد می‌توانند بعد از دریافت مشاوره خود، تنظیم قرارداد را نیز به وکیل مورد نظر برسانند چرا که در قرارداد نویسی هر جمله و هر کلمه بار حقوقی متفاوتی دارد که بدون علم بر قوانین مربوطه امکان تنظیم آن به شکل فردی امکان پذیر نمی‌باشد.

تنظیم قراداد توسط وکیل قرارداد نویس تهران :

قرارداد همانطور که در مطالب فوق بیان شد، به منظور معتبر بودن و صحیح بودن باید بتواند تمامی نکات قانونی و حقوقی را رعایت کند و از اختلافات سو جلوگیری نماید که این امر نیازمند مشاور یا وکیل مجرب می‌باشد. تنطیم قرارداد به شکل ناصحیح علاوه بر ورود خسارات به هر یک از طرفین قرارداد موجب ازدیاد حجم پرونده های قضایی در محاکم حقوقی می‌شود که این مورد سبب اتلاف وقت خواهد شد و نتیجه آن خسارات معنوی است که گریبان‌گیر هر یک از طرفین قرارداد می‌شود.

ویژگی وکیل خوب تنظیم قرارداد :

اولین و مهم ترین ویژگی یک وکیل قرارداد نویسی آشنایی وی با قواعد حقوقی، آیین نامه ها و قوانین می‌باشد. از آنجایی که قوانین دائما درحال تغییر می‌باشند؛ وکیلی خوب است که به تمامی مقتضیات حقوقی قرارداد ها شناخت داشته باشد.
قراردادنویسی در دهه اخیر از چنان جایگاهی برخوردار شده است که حتی شرکت های بزرگ تجاری و بازرگانی جهت منعقد کردن قرارداد های مربوطه از وکلای متخصص بهره‌مند خواهند شد.

چرا باید برای صحبت با وکیل قرارداد در تهران به موسسه حقیقت گستر مراجعه کنیم ؟

موسسه حقیقت گستر با در اختیار داشتن دپارتمان های مجزا در زمینه‌های حقوقی، کیفری، ملکی،ارثی و خانوادگی میتواند شما را در قرارداد هایتان یاری نماید.
تیم حقوقی حقیقت گستر از مشاوران و وکلای متخصص تشکیل شده است که در منعقد کردن قرارداد تبحر به خصوصی دارند.
شما میتوانید با دریافت مشاوره از حقیقت گستر راهنمایی های لازم را جهت منعقد کردن یک قرارداد دریافت کنید یا قرارداد خود را به وکلای قرارداد نویسی موسسه حقیقت گستر بسپارید.

شماره بهترین وکیل قرارداد تهرانپارس

جهت ارتباط با بهترین وکیل قرارداد تهرانپارس با شماره‌ی ۰۲۱۹۱۳۰۰۰۲۳ (موسسه حقیقت گستر) تماس بگیرید. برای تماس روی شماره کلیک کنید.

آدرس بهترین وکیل قرارداد تهرانپارس

برای ملاقات حضوری با بهترین وکیل قرارداد تهرانپارس کافیست به شماره‌ی ۰۹۱۹۳۷۵۶۱۶۴ در واتساپ پیام دهید تا برایتان لوکیشن ارسال شود. برای ارسال پیام روی شماره کلیک کنید.

مقالات بهترین وکیل قرارداد تهران