ملکی | ارث | خانواده | کیفری

با حقیقت گستر هوشمندانه پیروز شوید

حقیقت گستر، حامی برتر

پاسخ گویی ۹ الی ۲۱

در این بخش برای آشنایی شما عزیزان با موسسه حقیقت گستر و سابقه آن مقاله ای تهیه کردیم.

court gavel outline

بنیان گذاری

موسسه حقیقت گستر را افرادی متبحر و توانمند تاسیس نمودند که در زمینه‌های حقوقی تحصیل کردند. این افراد وکلای پایه یک دادگستری و مشاورین و کارشناسان حرفه ای حقوق می‌باشند. در این موسسه ضمن ارجاع پرونده مراجعین و موکلین محترم به وکلای متخصص و حرفه ای، پیگیری پرونده توسط تیم های منظم و مجرب صورت میگیرد و یکی از ویژگی های مثبت موسسه ارائه گزارش مستمر به موکلین توسط واحد مستقل ارتباط با مراجعین (CRM) می باشد. موسسه حقیقت گستر با تمام توان خود می کوشد تا پرونده موکلین با توجه به موضوع و ماهیت آن توسط وکیل یا وکلای متبحر و متخصص در آن زمینه خاص انجام گردد و تمام اعضای مجموعه در تلاش هستند تا با رعایت مصلحت و غبطه موکل، روند پرونده با پیگیری منظم و مستمر و در چارچوب قانون به بهترین شکل انجام گردد.

سوابق

موسسه حقیقت گستر سابقه درخشانی در زمینه‌های کیفری ، حقوقی ، ملکی ، ارث و خانواده دارد و توانسته رضایت مراجعین خود را جلب کند. همچنین به لطف نرم افزار حقوقی که در این مجموعه طراحی شده، ارتباط بین وکیل و موکل بسیار ساده تر و موثر تر از پیش گشته است. شما با ارجاع پرونده به این موسسه، پرونده ی خود را نه به یک وکیل بلکه به یک تیم متشکل از چندین وکیل پایه یک دادگستری و دکترای حقوق ارجاع دادید که هر کدام از آنها دریایی از تجربه و تخصص در سابقه خود ثبت کرده اند. به یاد داشته باشید که ارجاع یک پرونده ی به طور مثال کیفری به یک وکیل متبحر ملکی کار درستی نیست و کار را باید به کاردان سپارد. در این موسسه هر پرونده به وکیل متخصص در آن زمینه ارجاع می‌گردد.

موسسه-حقیقت-گستر-درباره-ما
درباره-ما-حقیقت-گستر

روند کار

پرونده در موسسه حقیقت گستر پس از ارجاع به پذیرش و ثبت مشخصات و موضوع پرونده، به دپارتمان تخصصی کارشناسان ارجاع میشود. پس از بررسی موضوع پرونده توسط کارشناسان چنانچه مراجع نیاز به مشاوره داشته باشد، به واحد مشاورین معرفی میشود و در صورتی که نیاز به تشکیل پرونده و اخذ وکیل داشته باشند، پس از بررسی موضوع پرونده توسط واحد نظارت، عقد قرارداد توسط دپارتمان وکلای متخصص در حوزه حقوقی آن پرونده انجام میگیرد.

چرا حقیقت گستر؟

در این موسسه با توجه به گستردگی مباحث قانونی، دپارتمان های تخصصی متشکل از وکلای متبحر و با تجربه در زمینه های مختلف حقوقی تشکیل شده است. به عبارتی هر پرونده با توجه به موضوع خاص خود، به دپارتمان وکلای مربوط به همان موضوع، ارجاع میگردد. به طور مثال دپارتمان وکلای ملکی، وکلای کیفری، وکلای ثبتی، وکلای خانواده و… فعالیت خود را به شکل مستقل انجام می‌دهند.

یکی از ویژگی های مثبت موسسه ارائه گزارش مستمر به موکلین توسط واحد مستقل (CRM) ارتباط با مراجعین می باشد. این واحد مسئولیت دریافت گزارش مکتوب از وکلا و مشاورین مجموعه را دارد. پس از ثبت در سامانه مشاهده ی وضعیت پرونده در سایت و برقراری ارتباط مستقیم با موکلین آنها را از نحوه‌ی انجام پرونده و وضعیت  آن را در اپلیکیشن طراحی شده توسط تیم IT موسسه ثبت می‌کنند تا به اطلاع موکلین عزیز برسد.

Woman big meeting icon

خدمات

واحد مشاورین موسسه حقیقت گستر متشکل از ۱۰ مشاور مجرب و حرفهای در شاخه های مختلف علم حقوق میباشند و خدمات ارائه مشاوره در این واحد از طریق:
۱.مشاوره ی آنلاین ۲۴ ساعته
۲.مشاوره تلفنی در ساعات اداری و مشاوره حضوری
با هماهنگی قبلی و تعیین وقت توسط تیم پذیرش انجام میگردد.
مشاورین این مجموعه با تسلط به قوانین روز و امور حقوقی در زمینه های مختلف میکوشند تا حرفه ای ترین خدمات را به متقاضیان محترم ارائه دهند.

مدیریت

در رزومه هیئت مدیره موسسه حقیقت گستر مدارک معتبر و عالی مثل مدرک دکتری و مدرک Global registration servises یا به اختصار academy grs به چشم میخورد. در رابطه با سابقه تیم می‌توان به جرات گفت که افراد توانمند و باتجربه ای مدیریت موسسه را بر عهده دارند که بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت مستمر حقوقی در جایگاه سرپرست مشاوران، سرپرست وکلا، مدیریت و نظارت کامل پرونده ها و مدیریت عاملی در دفاتر وکالت و موسسات حقوقی را دارند.

چرا باید خدمات حقوقی بگیریم؟

لزوم دریافت خدمات حقوقی

اهمیت آگاهی از حقوق و تکالیفی که قانون مشخص کرده است بر کسی پوشیده نیست. شرکت ها با افزایش آگاهی حقوقی میتوانند به سهولت به حقوق و تکالیف خود اشراف پیدا کنند و راه موفقیت را با آسودگی خاطر بگذرانند و همچنین نسبت به رقبا و هم صنفان خود آگاه‌تر باشند.

امروزه با توجه به اوضاع حاکم بر جامعه و گسترش انواع جرائم و لزوم همبستگی و یاری رسانی هرچه بیشتر به مردم آگاهی و اطلاع رسانی برای هر قشری از جامعه جزء ضروریات است. در جامعه امروز بر هر کس واجب است که دانش و اطلاعات حقوقی خود را افزایش دهد. به خصوص اهمیت آگاهی در موسسات و شرکت ها بیش از همگان ضروری است.

از مشتریان ما

نمونه ای از شرکتهای طرف قرارداد شرکت مبتکران ایده پرداز رهجو سلامت(مارس) با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه تجهیزات پزشکی و دارای چند شعبه و نمایندگی در سراسر ایران یکی از مجموعه هایی است که از موسسه حقیقت گستر خدمات حقوقی دریافت مینماید:

۱. مشاوره و پشتیبانی حقوقی برای اعضای شرکت در شعبه مرکزی و تمام نمایندگی ها

۲. نگارش و عقد قراردادهای شرکت

۳. قبول پرونده های کیفری و حقوقی و امور وزارت کار و ..

۴. برگزاری جلسات آموزشی برای پرسنل و جلسات پرسش و پاسخ

۵. انجام داوری و حل اختلاف

درباره-ما-موسسه-حقیقت-گستر
Call Now Buttonتماس مستقیم