09193756168
حقیقت گستر، حامی برتر

با بهترین وکیل قتل تهران کار کنید

5/5

وکیل قتل تهران

بهترین وکیل قتل شرق تهران کیست؟

موسسه حقیقت گستر برای آشنایی شما عزیزان با وکیل قتل و وظایف وکیل قتل و همچنین معرفی بهترین وکیل قتل شرق تهران این مقاله را تهیه کرده است.

برای دریافت مشاوره حقوقی تهران از وکیل قتل شرق تهران کافیست با موسسه حقیقت گستر تماس بگیرید.

وکیل قتل کیست؟

زمانی جرم قتل به وقوع می‌پیوندند که یک شخص موجب مرگ انسانی دیگر بشود.
هنگامی که این کشتن با نیت قبلی انجام شود، قتل عمدی تقلی می‌گردد ولی ما قتل شبه عمد را نیز داریم که از نظر مقام و درجه، یک مرتبه از قتل عمد پایین‌تر می‌باشد. در سیستم قضایی ایران، اگر فردی به نیت آسیب رساندن به شخصی اقدام نماید ولی موجب فوت شخص مقابل شود شبه عمد محسوب می‌گردد. حال اگر شخصی، کاملا تصادفی توسط فردی به قتل برسد تحت عنوان خطای محض یا قتل غیر عمد از آن نام برده می‌شود.( قتلی که بدون نیت قبلی به منظور آسیب رساندن و کشتن، کاملا تصادفی رخ بدهد ). در خصوص قتل شبه عمد، پزشکی که بر اثر خطای پزشکی موجب فوت بیماری شده است، قتل شبه عمد انجام داده است که در ماده ۲۹۱ قانون مجازات اسلامی در این‌باره توضیحاتی ارائه شده است.

شماره-بهترین-وکیل-قتل-تهران-آدرس-وکیل-قتل-در-تهران
شماره-بهترین-وکیل-قتل-تهران-آدرس-وکیل-قتل-در-تهران (2)

جنایت در موارد زیر شبه عمدی محسوب می شود :

الف- هرگاه مرتکب نسبت به مجنیٌ علیه قصد رفتاری را داشته لکن قصد جنایت واقع شده یا نظیر آن را نداشته باشد و از مواردی که مشمول تعریف جنایات عمدی می گردد، نباشد.
ب- هرگاه مرتکب، جهل به موضوع داشته باشد مانند آنکه جنایتی را با اعتقاد به اینکه موضوع رفتار وی شیء یا حیوان و یا افراد مشمول ماده ۳۰۲ این قانون است به مجنیٌ علیه وارد کند، سپس خلاف آن معلوم گردد.
پ- هرگاه جنایت به سبب تقصیر مرتکب واقع شود، مشروط بر اینکه جنایت واقع شده یا نظیر آن مشمول تعریف جنایت عمدی نباشد.

مطابق ماده ۲۹۰ قانون مجازات اسلامی: زمانی قتل عمد رخ می‌دهد که قاتل دقیقا با هدف کشتن فرد مقتول دست به این اقدام بزند.
گاهی نفس فعل کشنده مرتکب نشده است ولی شرایط مقتول به گونه ای بوده است که قابلیت کشتن داشته باشد همانند کهولت سن، ناتوانی، کودکی و… موجب قتل عمد خواهد بود.
مطابق ماده فوق؛ اگر عمل و فعالیت فرد متهم موجب فوت شخص یا اشخاصی نشود ولی به قصد کشتار اقدام نماید، قتل عمد نامیده می‌شود.
به موجب این قانون حتی اگر در صورتی متهم قصد کشتن مقتول را نداشته باشد ولی  نسبت به شرایط فرد مقابل آگاهی داشته باشد، عمل انجام شده از جانب وی قتل عمد محسوب می‌شود. اگر عدم آگاهی متهم قابل اثبات نباشد، جرم وی جنایت عمدی خواهد بود.

انتخاب وکیل قتل

در خصوص انتخاب وکیل قتل باید وکیلی را گزینش کنیم که در زمینه قتل، مجازات آن، قوانین مربوط به آن اطلاعات دقیق و کافی داشته باشد.
خانواده مقتول از آنجایی که یکی از افراد خانواده خود را از دست داده اند به دلیل عدم روحیه و آسیب های اجتماعی، می‌توانند با کمک گرفتن از افراد متخصص همانند وکیل قتل با تجربه و وکیل قتل حقیقت گستر، به منظور کاهش آسیب های مطرحه، در خصوص کم کردن مجازات مرتکبان فعالیت می‌نمایند.
وکیل قتل باید اطلاعات جامع و کاملی داشته باشد، افراد می‌بایست در خصوص قانون و نحوه انتخاب وکیل برای پرونده قتل تحقیقات کاملی انجام داده باشند تا بتوانند فردی متخصص و حرفه ای را برای سپردن وکالت پرونده به ایشان انتخاب نمایند.
در بعضی از پرونده ها وکیل کوتاهی می‌کند و باعث رساندن آسیب مالی به موکل خویش می‌گردد ولی هرگونه کوتاهی در پرونده های کیفری الخصوص پرونده قتل از جانب وکیل کیفری یا وکیل قتل، موجب می‌شود تا حق و حقوق یک فرد به گونه ای پایمال شود که شاید تمام زندگی فرد را تحت‌الشعاع خود قرار بدهد. گاهی سهل‌انگاری یک وکیل قتل در پرونده حتی باعث می‌شود که جان یک نفر به ناحق گرفته شود. بنابراین در انتخاب وکیل قتل بسیار می‌بایست دقت نمود.
موسسه حقیقت گستر با در اختیار داشتن دپارتمان مجزا در زمینه کیفری و وکلای با تجربه، این اطمینان را به شما می‌دهد تا به بهترین نتیجه برسید.

شماره بهترین وکیل قتل تهرانپارس

جهت ارتباط با بهترین وکیل قتل تهرانپارس با شماره‌ی ۰۲۱۹۱۳۰۰۰۲۳ (موسسه حقیقت گستر) تماس بگیرید. برای تماس روی شماره کلیک کنید.

آدرس بهترین وکیل قتل تهرانپارس

برای ملاقات حضوری با بهترین وکیل قتل تهرانپارس کافیست به شماره‌ی ۰۹۱۹۳۷۵۶۱۶۴ در واتساپ پیام دهید تا برایتان لوکیشن ارسال شود. برای ارسال پیام روی شماره کلیک کنید.

مقالات بهترین وکیل قتل تهران

Call Now Buttonتماس مستقیم