۰۹۱۹۳۷۵۶۱۶۸✆
حقیقت گستر، حامی برتر

با بهترین وکیل تجاوز تهران کار کنید

5/5

وکیل تجاوز تهران

بهترین وکیل تجاوز شرق تهران کیست؟

موسسه حقیقت گستر برای آشنایی شما عزیزان با وکیل تجاوز و وظایف وکیل تجاوز و همچنین معرفی بهترین وکیل تجاوز شرق تهران این مقاله را تهیه کرده است.

جهت برقراری ارتباط و دریافت مشاوره حقوقی تهران از وکیل تجاوز شرق تهران کافیست با موسسه حقیقت گستر تماس بگیرید.

وکیل تجاوز کیست؟ وظایف وکیل تجاوز چیست؟

تجاوز و مجازات آن:
تجاوز به عنف از جمله مسائلی است که این روز ها درباره آن چه در ایران و چه در کشورهای دیگر خبرهای بسیاری می‌شنویم. ما در این مقاله می‌خواهیم در خصوص تجاوز در ایران و وکیل تجاوز توضیحاتی دهیم.

عنف در لغت نامه های گوناگون با معانی متفاوتی نظیر خشونت، بی رحمی، اجبار، درشتی و… تعریف شده است. از این رو تجاوز به عنف را نزدیکی به زن بدون رضایت ایشان و با اجبار معنی می‌کنند.
مجازات تجاوز به عنف در ماده ۲۲۴ قانون مجازات اسلامی اینگونه بیان شده است:
حد زنا در موارد زیر اعدام می‌باشد:

  1. زنا با محارم نسبی.
    زنا با زن پدر که باعث اعدام زانی است می‌شود.
  2. زنای مرد غیر مسلمان با زنی مسلمان.
  3. زنای به عنف یا اکراه از جانب زانی.
  4. تبصره ماده ۲۲۴ قانون 

مجازات اسلامی:

  • الف) مجازات زانی در بند های دوم و سوم حسب مورد، تابع سایر احکام مربوط به زنا می‌باشد.
  • ب) هرگاه کسی با زنی که راضی نیست با او زنا کند، در حالت بیهوشی، خواب یا مستی رابطه بر قرار کند،  رفتار وی در حکم زنا به عنف می‌باشد. در زنا از طریق اغفال و فریب دادن دختر نابالغ یا از طریق ربایش، تهدید و یا ترساندن زن اگر چه موجب تسلیم شدن او شود نیز حکم فوق جاری است.
وکیل-تجاوز-تهران
وکیل-تجاوز-تهران-آدرس-وکیل-تجاوز-در-تهران

اثبات جرم زنای به عنف از جانب قربانی:

همانطور که در مطالب فوق عنوان شد زنای به عنف برای مجرم مجازات اعدام را به همراه دارد بنابراین اثبات تجاوز از طرف قربانی اهمیت بسیاری دارد و قاضی با علم کامل به اصل موضوع حکم را صادر می‌فرماید.
در ادامه برای اثبات جرم، متهم می‌بایست چهار مرتبه نزد قاضی به جرمی که مرتکب شده است اقرار نماید. وجود چهار شهود برای اثبات جرم تجاوز از جمله گواهی است که مجرم بودن متهم را ثابت می‌کند.
البته که اکثر کسانی که مجرم به تجاوز به عنف هستند برای نجات خود و رهایی از طناب دار از عملی که مرکتب شدند سر  باز می‌زنند ولی قربانی با در اختیار داشتن چهار شاهد مرد عادل و با تکیه بر علم قاضی می‌توانند از حق خود دفاع نماید.

وکیل تجاوز در تهران:

همانطور که گفته شد وجود شواهد و دلایل محکمه پسند در این امر بسیار حائز اهمیت می‌باشد و در اکثر این پرونده ها قربانی و خانواده قربانی از لحاظ روحی و جسمی اوضاع متساعدی ندارد بنابراین ترجیح می‌دهند از وکیل تجاوز کمک بگیرند.
وکیل تجاوز دارای ویژگی هایی است که در هنگام انتخاب ایشان باید دقت و توجه بسیاری نماییم؛
از اساسی ترین ویژگی های وکیل تجاوز می‌بایست به  تجربه وی در حل و فصل پرونده های مرتبط اشاره کرد. یک وکیل تجاوز با تجربه، از روند دادرسی پرونده های مربوط به جرایم جنسی آگاهی دارد و به خوبی می‌داند که باید از چه ادله و مدارکی برای جهت اثبات جرم استفاده نمود. یکی دیگر از ویژگی های وکیل تجاوز خوب ارائه مشاوره به موکل خویش می‌باشد. چراکه در چنین شرایطی موکل به دلیل اتفاقی که برایش افتاده است دچار آسیب های روحی و روانی بسیاری شده است و دریافت مشاوره مفید از شخصی که به تمامی رویه های قضایی و مسائل مروبط به تجاوز آگاهی دارد می‌تواند کمک بسیاری به فرد قربانی باشد.
موسسه حقیقت گستر از معدود موسسه حقوقی های موجود در کشور می‌باشد که در این زمنیه فعالیت می‌کند و با در اختیار داشتن بهترین وکیل تجاوز تهران، بهترین انتخاب برای شما می‌باشد.

جهت برقراری ارتباط و دریافت مشاوره حقوقی تهران از بهترین وکیل تجاوز تهران کافیست با موسسه حقیقت گستر تماس بگیرید.

شماره بهترین وکیل تجاوز تهرانپارس

جهت ارتباط با بهترین وکیل تجاوز تهرانپارس با شماره‌ی ۰۲۱۹۱۳۰۰۰۲۳ (موسسه حقیقت گستر) تماس بگیرید. برای تماس روی شماره کلیک کنید.

آدرس بهترین وکیل تجاوز تهرانپارس

برای ملاقات حضوری با بهترین وکیل تجاوز تهرانپارس کافیست به شماره‌ی ۰۹۱۹۳۷۵۶۱۶۴ در واتساپ پیام دهید تا برایتان لوکیشن ارسال شود. برای ارسال پیام روی شماره کلیک کنید.

مقالات بهترین وکیل تجاوز تهران

Call Now Buttonتماس مستقیم