09193756168
حقیقت گستر، حامی برتر

با بهترین وکیل آدم ربایی تهران کار کنید

5/5

وکیل آدم ربایی تهران

موسسه حقیقت گستر برای آشنایی شما عزیزان با وکیل آدم ربایی و وظایف وکیل آدم ربایی و همچنین معرفی بهترین وکیل آدم ربایی شرق تهران این مقاله را تهیه کرده است.

جهت برقراری ارتباط و دریافت مشاوره حقوقی تهران از وکیل آدم ربایی شرق تهران کافیست با موسسه حقیقت گستر تماس بگیرید.

بهترین وکیل آدم ربایی شرق تهران کیست؟

وکیل آدم ربایی یک نفر وکیل دادگستری متخصص در دفاع از پرونده های جزایی است و شما به آسانی می توانید از تخصص او در دفاع از اتهامات وارده نسبت به خود استفاده نمایید.

تعریف قانونی جرم آدم ربایی

حسب تعریف مندرج در ماده ۶۲۱ قانون مجازات اسلامی فصل تعزیرات هرکس به قصد مطالبه وجه یا مال یا به قصد انتقام یا به هر منظور دیگری به عنف یا تهدید یا حیله یا به هر نحو دیگر شخصاً یا توسط دیگری شخصی را برباید یا مخفی کند به حبس از پنج تا پانزده سال محکوم خواهد شد .

 

وکیل پرونده آدم ربایی

بهترین-وکیل-آدم-ربایی-تهران-شماره-وکیل-آدم-ربایی-در-تهران

وکیل متخصص جرم آدم ربایی

در بسیاری از پرونده های فوق متهمین مدعی رابطه دوستی یا قصد شوخی  با قربانی بوده و قصد مجرمانه خود را انکار می کنند لذا حضور و دفاعیات شایسته حقوقی وکیل متخصص می تواند به روند اثبات وقوع و انتساب حرم کمک نماید.

با توجه به اینکه حجم پرونده های در صلاحیت دادگاه کیفری یک نسبتا کمتر و امکانات ایجاد محاکم نیز اندک است غالبا در هر استان فقط شعب محدودی به جرم آدم ربایی رسیدگی می کنند که این امر با توجه به سیاست تخصصی شدن رسیدگی به دعاوی نیز هماهنگ است،سابقه کار و پذیرش دعاوی آدم ربایی در هر استان و نزد محاکم آن محل اهمیت به سزایی در نیل به مقصود دارد.

اصلاحات قانونی در خصوص جرم آدم ربایی

در ابتدای سال ۹۹قانونگذار ایران دست به اصلاح قانون مجازات اسلامی زد و جرم آدم ربایی را به لحاظ حداکثر مجازات قابل تعیین مورد بازبینی قرارداد و تابع یک قاعده مرکب گرداند.

ویژگی‌های آدم‌ربایی شامل موارد زیر می‌شوند:

  1. نقل و انتقال با زور یا تهدید
  2. خلاف اراده فرد
  3. هدف‌های مختلف (از جمله خواسته‌های مالی، انتقام و …)

آدم‌ربایی شامل مجازات‌های سنگینی می‌شود و معمولاً به عنوان یک جرم خطرناک و شدید محسوب می‌شود. افراد متهم به آدم‌ربایی حق دارند در دادگاه توسط وکیل دفاع شوند و از حقوق مربوط به دفاع محکوم به استفاده نمایند.

اثبات جرم آدم ربایی نیز از طریق تحقق عناصر تشکیل دهنده جرم صورت می‌گیرد که در ادامه با آن‌ها آشنا خواهیم شد.

در بسیاری از قوانین جرم آدم ‌ربایی، تشدید مجازات به دلایل مختلفی اعمال می‌شود. این دلایل ممکن است متعلق به جوانب مختلف جرم باشند. با توجه به شرایط به چند علت زیر تشدید مجازات در پرونده‌های آدم ‌ربایی صورت می‌گیرد:

  • شدت آسیب شخص ربوده شده (اگر جرم آدم‌ ربایی باعث آسیب‌های جسمانی شدید به قربانی شود، مجازات معمولاً تشدید می‌شود. اگر در اثر آدم ‌ربایی به شدت به قربانی آسیبی وارد شود، قانون ممکن است تصمیم به اعمال مجازات سنگین‌تر بگیرد.)
  • اهداف اقتصادی یا مالی (اگر هدف اصلی آدم ‌ربایی به دلیل مطالبه وجه یا امور مالی باشد، تشدید مجازات احتمالاً اعمال می‌شود. این امر بر اساس سطح مالی که به عنوان مطلب اجرا شده باشد، ممکن است متغیر باشد.)
  • استفاده از ابزارهای خطرناک
  • عدم همکاری با قانون (اگر متهم به هر دلیلی در تلاش برای پنهان کردن هویت خود یا افترا به پلیس یا افراد مربوط به اجرای قانون باشد، تشدید مجازات ممکن است صورت گیرد.)
  • سابقه کیفری متهم

مجازات آدم ربایی چیست؟

آیا با مجازات آدم ربایی آشنایی دارید؟. بیاید تا پیش از آشنایی با وکیل آدم ربایی در تهران، ببینیم مجازات آدم ربایی چیست. هر کس، به قصد مطالبه وجه یا مال یا به قصد انتقام یا به هر منظور دیگری، به عنف یا تهدید یا حیله یا به هر نحو دیگر، شخصا یا توسط دیگری، شخصی را برباید یا مخفی کند، در صورتی که ارتکاب جرم، به عنف یا تهدید باشد، به حبس درجه چهار و در غیر این صورت، به حبس درجه پنج محکوم خواهد شد. در صورتی که سن مجنی علیه، کمتر از پانزده سال تمام باشد یا ربودن توسط وسایل نقلیه انجام پذیرد یا به مجنی علیه، آسیب جسمی یا حیثیتی وارد شود، مرتکب، به حداکثر مجازات تعیین شده، محکوم خواهد شد و در صورت ارتکاب جرایم دیگر، به مجازات آن جرم نیز محکوم می‌ گردد.

شماره بهترین وکیل آدم ربایی

جهت ارتباط با بهترین وکیل آدم ربایی تهرانپارس با شماره‌ی ۰۲۱۹۱۳۰۰۰۲۳ (موسسه حقیقت گستر) تماس بگیرید. برای تماس روی شماره کلیک کنید.

آدرس بهترین وکیل آدم ربایی

برای ملاقات حضوری با بهترین وکیل آدم ربایی تهرانپارس کافیست به شماره‌ی ۰۹۱۹۳۷۵۶۱۶۴ در واتساپ پیام دهید تا برایتان لوکیشن ارسال شود. برای ارسال پیام روی شماره کلیک کنید.

مقالات بهترین وکیل آدم ربایی تهران

Call Now Buttonتماس مستقیم