09193756168
حقیقت گستر، حامی برتر

با بهترین وکیل معاملات ملکی تهران کار کنید

5/5

وکیل معاملات ملکی تهران

بهترین وکیل معاملات ملکی شرق تهران کیست؟

موسسه حقیقت گستر برای آشنایی شما عزیزان با وکیل معاملات ملکی و وظایف وکیل معاملات ملکی و همچنین معرفی بهترین وکیل معاملات ملکی شرق تهران این مقاله را تهیه کرده است.

جهت برقراری ارتباط و دریافت مشاوره حقوقی تهران از وکیل معاملات ملکی شرق تهران کافیست با موسسه حقیقت گستر تماس بگیرید.

وکیل معاملات ملکی کیست؟ وظایف وکیل معاملات ملکی چیست؟

با افزایش جمعیت میل مردم برای خرید، اجاره، رهن ملک افزایش یافت. و اکثر این معاملات در بنگاه ها تنظیم خواهد شد. از مهم‌ترین قراردادهای عموم جامعه قراردادهای راجع به املاک می باشد مانند؛خرید، فروش، رهن و اجاره.

هر کسی در مبادرات خرید و فروش ملکی خویش می بایست به نکات اولیه  آگاه باشد.  اما متاسفانه به دلیل عدم آشنایی افراد با نکات حقوقی در معاملات ملکی، اختلاف و مشکلات بسیاری در زمینه ملک برایشان وجود می آید و باعث پدیدار شدن پرونده های متعدد در مراجع قضایی می شود به همین دلیل افراد برای اخذ قرارداد و معاملات ملکی خویش می‌بایست ابتدا از وکیل ملکی مشاوره دریافت نمایند.

هنگامی که طرفین قرارداد یا معامله برای ثبت قرارداد مذکور در مرکز مشاورین املاک حضور پیدا می کنند تا برگه توافق نامه را امضا نکنند معامله تمام نمی‌شود.
در بعضی از موارد، فسخ معامله به ضرر یکی از طرفین می‌باشد بنابراین به منظور جلوگیری از وارد شدن ضرر به یکی از طرفین، قوانین وضع شده است که در هنگام عقد و نوشتن معامله می بایست به آن دقت کرد همچنین برای جلوگیری از متضرر شدن افراد به هنگام اخذ قرارداد و معامله می‌بایست با حضور وکیل ملکی متخصص این امر صورت گیرد.
در تمامی متن‌های قراردادها ظرافت‌های حقوقی وجود دارد که به دلیل عدم اطلاع خریدار، فروشنده، موجر، مالک، مستاجر ممکن است پیامدهای ناگواری را در پی داشته باشد و همچنین موجب می‌شود افراد وقت و هزینه زیادی را در دادگاهها صرف نمایند. به همین منظور می بایست یک وکیل ملکی مجرب اختیار نمایند ولی وکیل دیرهنگام فایده ای ندارد در نتیجه متحمل خسارات غیرقابل جبرانی می شود.

شماره-بهترین-وکیل-معاملات-ملکی-تهران-آدرس-بهترین-وکیل-معاملات-ملکی-در-تهران
شماره-بهترین-وکیل-معاملات-ملکی-تهران-آدرس-بهترین-وکیل-معاملات-ملکی-در-تهران (2)

افرادی که به دنبال وکیل ملکی شرق تهران یا وکیل ملکی تهرانپارس هستند می‌توانند به موسسه حقیقت گستر مراجعه کنند و با دریافت وکیل ملکی متخصص پرونده خویش را به ایشان بسپارند. موسسه حقیقت گستر واقع در شرق تهران یکی از بهترین موسسه های حقوقی تهرانپارس می‌باشد و دپارتمان‌های مختلفی مانند ملکی، ارثی، خانواده، حقوقی، مدنی و کیفری را شامل است.
حقیقت گستر به دلیل سابقه موفقیت‌آمیز در امور وکالت و دعاوی ملکی میتواند خدماتی مانند مشاوره حقوقی ملکی و وکیل ملکی را به موکل و مراجعه کننده خود ارائه دهد.
وکیل ملکی شخصی است که در حوزه دعاوی ملکی تخصص دارد. همچنین وکیل ملکی به کلیه قوانین و رویه های قضایی مربوطه به امور ملکی آگاهی و اشراف دارد و می‌داند باید در چه جایگاهی از آنها استفاده کند.
وکیل ملکی میتواند در انواع دعاوی اعم از دعاوی خانواده (طلاق و حضانت و نفقه و فسخ نکاح و… ) اقامه و طرح دعوا نماید ولی وارد چنین دعاوی نخواهد شد و صرفا تمام تمرکز خود در امور ملکی مصرف می‌نماید.
حضور وکیل معاملات ملکی در هنگام بستن قرارداد ها و معاملات از واجبات امر می‌باشد. چراکه وکیل متخصص با بررسی متن قرارداد و بررسی مفاد آن، هیچگاه اجازه نمی‌دهد موکل خویش ضرری را متحمل شود. زیرا ممکن است فرد به دلیل عدم آگاهی از مسائل حقوقی به بعضی از مفاد قرارداد و معامله توجه نکند ولی یک وکیل معاملات ملکی خوب با تکیه بر علم حقوقی خویش، اجازه ورود هیچگونه آسیبی را نخواهد داد. گاهی دریافت یک مشاوره حقوقی ملکی از وکیل معاملات ملکی می‌تواند کمک به سزایی را به فرد برساند.
حقیقت گستر دپارتمان مجزای ملکی را دارا می‌باشد که در آن تعداد زیادی وکیل ملکی متخصص و مشاوره حقوقی املاک در حال فعالیت می‌باشند و بهترین انتخاب می‌باشد

شماره بهترین وکیل معاملات ملکی تهرانپارس

جهت ارتباط با بهترین وکیل معاملات ملکی تهرانپارس با شماره‌ی ۰۲۱۹۱۳۰۰۰۲۳ (موسسه حقیقت گستر) تماس بگیرید. برای تماس روی شماره کلیک کنید.

آدرس بهترین وکیل معاملات ملکی تهرانپارس

برای ملاقات حضوری با بهترین وکیل معاملات ملکی تهرانپارس کافیست به شماره‌ی ۰۹۱۹۳۷۵۶۱۶۴ در واتساپ پیام دهید تا برایتان لوکیشن ارسال شود. برای ارسال پیام روی شماره کلیک کنید.

مقالات بهترین وکیل معاملات ملکی تهران

فسخ-بیع-نامه

فسخ بیع نامه

فسخ مبایعه نامه ملک( قولنامه):هر زمان دو نفر برای خرید و یا فروش چیزی به توافق برسند، قراردادی تنظیم و منعقد می‌شود که در اصطلاح

ادامه مطلب »
Call Now Buttonتماس مستقیم