موسسه-حقیقت-گستر

ملکی | ارث | خانواده | کیفری

سند مالکیت املاک

شماره-وکیل-دعاوی-سند-تهران-آدرس-بهترین-وکیل-دعاوی-مربوط-به-سند-در-تهران
5/5

برای دریافت سند مالکیت ملک اگر ملک شما دارای سابقه سند ثبتی است و مطابق قانون از قبل برای آن سابقه درخواست ثبت شده است و مراحل قانونی تا حدودی پیش رفته است ولی به صدور سند ختم نشده، میتوان از ادامه آن اقدام نمود.
گاهی شرایطی وجود دارد که ملک، مراحل ثبتی اش پیگیری نشده است و از ابتدا باید اقدام نمود.
در چنین شرايطي مطابق قانون تعیین تکلیف وضعیت ثبتی اراضی و ساختمان‌های فاقد سند رسمی و یا قانون الحاقی به قانون سازماندهی و حمایت از تولید و عرضه مسکن می بایست اقدام نمود. این قانون درواقع جایگزین مقررات قانون برنامه توسعه برای دریافت سند مالکیت رسمی است.

موسسه-حقیقت-گستر


در درجه اول برای خرید و سند زدن خانه یا ملک به دو نفر احتیاج داریم:
فروشنده: می‌خواهد ملک یا خانه را بفروشد.
خریدار: می‌خواهد ملک یا خانه را بخرد.
درصورتی که طرفین به توافق رسیده باشند، وارد معامله می‌شوند. در این توافق، نوشته‌ای کتبی به نام قول‌نامه تنظیم می‌شود، به ‌عبارتی فروشنده و خریدار می‌گویند ما حرفی که بین خودمان زده‌ایم را قبول داریم و آن را مکتوب می‌کنیم. در امور ملکی افراد گمان می‌کنند می‌توانند شخصا اقدام کنند ولی از پیچیده ترین مسائل همان دعاوی ملکی می‌باشد.
افرادی که با مشکلات ملکی مواجهه هستند می‌توانند با مراجعه به موسسه حقیقت گستر و دریافت مشاوره حضوری یا مشاوره تلفنی راهنمایی های لازم برای حل و پیشبرد پرونده را دریافت نمایند و در صورت لزوم از موسسه حقیقت گستر بهترین وکیل ملکی را اختیار کنند تا وکیل ملکی پرونده را در کوتاه ترین زمان ممکن پیش ببرد.

دیگر مقالات حقیقت گستر

بشتر بخوانید، بیشتر بدانید

تغییر-جنسیت-مطابق-با-قوانین -ایران

تغییر جنسیت مطابق با قوانین ایران

در سال های گذشته نارضایتی از جنسیت به عنوان یک بیماری و ضایعه روانی محسوب می‌شده و بدین ترتیب افراد دچار این اتفاق، فشارهای بسیاری

فرق-مبایعه-نامه-و-قولنامه-در-چیست؟

فرق مبایعه نامه و قولنامه در چیست؟

در خصوص مبایعه نامه باید بدانیم که مبایعه نامه یک سند عادی‌ است و با سند رسمی کاملا متفاوت می‌باشد. سند رسمی به سندی می‌گویند

ارث-زوج-و-زوجه

ارث زوج و زوجه

منظور از سهم الارث زوجه و زوج، سهمی است که هر یک بعد از فوت همسرشان به ارث خواهند برد.در عقد نکاح دائم رابطه زوجیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *