بهترین وکیل خانوادگی تهران

یکی از مسائلی که امروزه همه ما احتمال دارد با آن برخورد کنیم مسائل خانوادگی می باشد مسائل مربوط به خانواده یا خانوادگی درکل به عوامل مختلفی تقسیم می شود که نیازمند یک وکیل خوب و باتجربه است وکیل خانواده یا وکیل خانوادگی حرفه‌ای است که در زمینه مسائل حقوقی مرتبط با خانواده فعالیت می‌کند این وکلا معمولا به مواردی از قبیل طلاق، نگهداری فرزندان، تقسیم دارایی‌ها، اخذ مجوزهای خانوادگی و سایر مسائل مربوط به خانواده مشاوره و نیز نمایندگی حقوقی ارائه می‌دهند. وکیل خانواده مسئول حل و فصل اختلافات حقوقی بین اعضای خانواده است و سعی می‌کند بهترین راه‌حل‌ها را برای مشتریان خود ارائه دهد تا مسائل حل شده و مشکلات برطرف شود در این مقاله سعی داریم راجب بهترین وکیل خانوادگی تهران صحبت کنیم و مطالبی را که لازم است به طور کامل توضیح دهیم.

مشکلات عمده خانواده که نیازمند وکیل می باشد.

مشکلات خانوادگی می‌توانند بسیار متنوع باشند و در برخی موارد نیاز به مشاوره یک وکیل خانواده دارند. مواردی را به صورت اشاره عنوان کردیم حال مقداری بیشتر راجب مسائل و مشکلات خانواده و بهترین وکیل خانوادگی تهران صحبت می کنیم. درکل مشکلات خانوادگی بسیار ممکن است متنوع باشند برخی از عمده‌ترین مشکلات خانوادگی که ممکن است رخ دهد و نیازمند وکیل خوب باشد 1_ طلاق: امور مربوط به طلاق از جمله تقسیم دارایی‌ها، نگهداری فرزندان، پرداخت نفقه و سایر مسائل مربوط به این موضوع می‌تواند نیازمند مشورت و نمایندگی حقوقی وکیل خانواده باشد. 2_ نگهداری فرزندان: در صورت وجود اختلافات مربوط به نگهداری فرزندان بعد از طلاق، نیاز به مشورت و نمایندگی حقوقی از طرف وکیل خانواده مطرح می‌شود. 3_ مسائل مربوط به وراثت و تقسیم دارایی: در صورت وجود مشکلات در مورد وراثت و تقسیم دارایی‌های خانوادگی، نیاز به مشورت و نمایندگی حقوقی وکیل خانواده احساس می‌شود 4_ مسائل مربوط به تعهدات مالی و نفقه: در برخی موارد، افراد به دلایل مختلف نیاز به مشاوره و نمایندگی حقوقی برای حفظ حقوق مالی خود دارند. 5_ حفاظت در برابر خشونت خانوادگی: در صورت وجود خشونت خانوادگی، فرد مبتلا می‌تواند به وکیل خانواده مراجعه کرده و اقدامات لازم برای حفظ حقوق خود را آغاز کند. و در نهایت، هر یک از این مشکلات خانوادگی می‌توانند نیازمند مشورت و نمایندگی حقوقی از سوی یک وکیل خانواده باشند تا بهترین راه‌حل‌ها برای رفع اختلافات و حل مسائل به دست آید.

وظایف بهترین وکیل خانوادگی تهران چیست

وکیل مسائل خانوادگی بسیار باید زیرک و توانا باشد و بتواند مشکلات را با بهترین شکل بررسی و حل کند. بهترین وکیل خانوادگی تهران نقش بسیار مهمی در حل و فصل اختلافات حقوقی خانوادگی ایفا می‌کند. بهترین وکیل خانواده در تهران باید دارای ویژگی‌ها و وظایف مهمی باشد برای مثال تخصص و تجربه بهترین وکیل خانوادگی تهران بسیار مهم است و وکیل برتر در تهران باید دارای تجربه و تخصص کافی در زمینه مسائل حقوقی خانوادگی باشد. او باید توانایی حل و فصل مسائل پیچیده خانوادگی را داشته باشد. همینطور حساسیت و انسانیت نیز  باید بسیار مورد نظر قرار گرفته شود بهترین وکیل خانوادگی باید دارای حساسیت و انسانیت بالا باشد و بتواند با حساسیت به مشکلات و نیازهای خانواده‌ها رسیدگی کند و نتیجتا بتواند به خوبی اختلاف را حل کند. مورد بعدی مشاوره‌ی دقیق بهترین وکیل خانوادگی است که باید بتواند به موکلان خود مشاوره دقیق و کامل ارائه دهد و آن‌ها را در مسیر صحیح هدایت کند.همچنین اصل دیگری که مهم است نمایندگی حقوقی می باشد وکیل خانواده برتر باید موکلان خود را بهترین شکل ممکن در دادگاه نمایندگی کند و حقوق آن‌ها را به دقت دفاع کند. مورد مهم دیگری حفظ حریم خصوصی می باشد وکیل خانوادگی باید محرمانگی اطلاعات موکلان خود را رعایت کرده و حریم خصوصی آن‌ها را حفظ کند.در نهایت، بهترین وکیل خانوادگی تهران باید تمام تلاش خود را انجام دهد تا بهترین نتیجه ممکن برای موکلان خود به دست آورد و آن‌ها را در مسیر صحیح هدایت کند تا مشکل به وجود آمده رفع و حل شود.

بهترین وکیل خانوادگی تهران

گفتیم که برای مسائل خانوادگی و عواملی از این قبیل انتخاب یک وکیل خوب و مجرب بسیار مهم است و باید قطعا به آن اهمیت داده شود و همچنین در مسائل خانوادگی نیز مواردی یا مشکلاتی شاید به وجود بیاید که نیازمند یک وکیل خوب باشد تا مشکل به بهترین شکل حل و رفع شود.بهترین وکیل خانوادگی تهران وظیفه دارد در تمام حوزه های گفته شده مسائل خانوادگی را پیگیری و بررسی کند و راهنمایی های لازم را به موکلان خود ارائه دهد بعد از موارد انجام شده به طور جدی پیگیر مشکلات باشد و بتواند تا به نتیجه ی قطعی رساندن مسئله و مشکل و تا رفع آن همراه موکلانش باشد.مسائل خانوادگی امروزه بسیار زیاد هستند و بسیار هم به وجود می آیند و نمیتوان آن را نادیده گرفت زیرا هرچه کمتر به آن توجه شود اثرات منفی بیشتری خواهد داشت. قطعا یک وکیل خوب و توانمند و کارکشته نه تنها در این حوزه بلکه در تمام حوزه های مختلف می تواند به موکلان خود بهترین راهنمایی ها را انجام دهد و می تواند آنها را در مسیر درست راهنمایی کند و همینطور در عواملی که نیاز به قواعد حقوقی ویژه و بخصوص است می تواند تاثیر خود را گذاشته و نتیجه ی خوبی را برای موکل یا موکلانش پدید آورد.در انتخاب بهترین وکیل خانوادگی تهران باید از نظرات دیگر کسانی هم که قبلا از آن وکلا مشاوره گرفته اند نیز راهنمایی خواست و همچنین باید توجه کرد که وکیل دارای سابقه ی خوبی در این حوزه باشد و بتواند مشکلات این حوزه را به بهترین شکل حل و رفع کند و شخصیتی توانمند و توانا باشد.قطعا حقوق خانواده بسیار مورد مهمی است و مسائل مربوط به حقوق اشخاص خانواده نیز مهم تر و نمیتوان از آن حقوق بسیار مهم غافل شد و آن را نادیده گرفت همینطوری پیگیری و بررسی حقوق خانواده نیازمند یک حقوقدان و یک وکیل توانمند است که ما بهترین وکیل خانوادگی تهران را اینجا به شما معرفی کردیم تا با یک انتخاب درست و مشاوره صحیح و پیگیری های لازم و نتیجه گیری درست بتوان پرونده این حوزه را کامل و جامع بررسی و حق را به حق دار رساند.

دریافت مشاوره از یک وکیل خانواده تهران می تواند بسیار مفید باشد. در این صورت شما می توانید از چالش ها و ظرفیت های قانونی برای احقاق حقوق خود پیش از مطرح کردن دعاوی مطلع شوید.  دریافت مشاوره حقوقی از وکیل خانواده خانم یا آقا، تنها محدود به وقوع دادخواست در دادگاه ها نیست. بلکه شما می توانید برای آگاهی از حقوق خود در موضوعات مختلف مانند آشنایی با کلیه دعاوی خانواده ها، نحوه مطالبه مهریه، مشاوره در خصوص حقوق ضمن عقد و نیز طلاق و غیره نیز اقدام کنید.

خانواده، مهم‌ترین رکن جامعه است. خانواده سالم، جامعه سالم می‌سازد و خانواده‌های از هم گسیخته، مشکلات بزرگی را برای جامعه به وجود می‌آورند؛ با این وجود، بعضا مسائل و مشکلاتی در خانواده به وجود می‌آید که تنها با گفت‌وگوی طرفین حل نمی‌شود و در چنین شرایطی وکیل خانواده کمک‌کننده است. وکیل خانواده، متخصص دعاوی خانوادگی است. دعاوی خانوادگی بر خلاف دعاوی کیفری و دعاوی مربوط به مالکیت و اموال، مخصوص روابط خانوادگی و شخصی میان افراد حقیقی است. در این گزارش به بررسی انواع دعاوی خانوادگی، وظایف وکلای خانواده و هزینه وکیل طلاق ‌پرداخته ایم.

وکیل خانواده

مطالبه نفقه فرزند توسط وکیل چگونه است؟

به طور خلاصه در ماده ۶ قانون حمایت از خانواده بیان شده:

هرشخصی که حضانت (نگهداری) فرزند به عهده اوست حق دارد برای دریافت نفقه ی طفل اقامه دعوی کند.

با توجه به نظریه مشورتی ۷۰۸/۹۹/۷ مورخ ۱۵/۶/۹۹ در دعوای مطالبه نفقه به نفع فرزند مادر نماینده قانونی طفل می باشد که مبادرت به طرح دعوی می کند پس پرداخت نفقه به اشخاص واجب النفقه لازم وملزم است و با توافق مادر یا هر شخص که حضانت برعهده اوست این تکلیف را ساقط نمیکند.

بنابراین وکیل با اعلام دادخواست از دادگاه درخواست میکند تا در مورد میزان نفقه و ترتیب پرداخت آن تصمیم اتخاذ نماید.

وکیل خانواده و نحوه محاسبه نفقه زن

سوال اصلی این است مبلغ نفقه زن چقدر است و چگونه محاسبه می شود؟

مبنای میزان نفقه زن بر اساس نیازهای متعارف و متناسب با وضعیت زن از قبیل عادات و یا مایحتاج زندگی ایشان تعیین می شود در ماده ۱۱۰۷ ق.م اشاره شده که نفقه عبارت است از نیازهای متعارف و متناسب با وضعیت زن از قبیل مسکن-البسه-غذا-اثاث منزل و هزینه های درمانی و بهداشتی و خادم و در صورت عادت یا احتیاج به واسط نقصان یا مرض به

پس یکی از تکالیف مرد (زوج) در مقابل زوجه پرداخت نفقه است که در این فرض زوج باید دو مورد را ملاک پرداخت نفقه در نظر بگیرد. اول متعارف بودن نفقه . دوم متناسب بودن با وضعیت زن

حال سوالی که مطرح می شود این است که آیا زوج می بایست نسبت به موارد مذکور رفع نیاز کند یا وجه نقد به زوجه بپردازد تا زوجه وجه نقد را وسیله ای برای رفع حاجات خود قرار دهد؟

در صورت ارائه دادخواست از ناحیه زوجه با موضوعیت پرداخت نفقه.

اگر زوج دو قید ( متعارف بودن و متناسب بودن با وضعیت زن) در پرداخت نفقه را رعایت کند دیگر زوجه نمی تواند معادل آن را به شکل وجه نقد دریافت کند ولی اگر زوج عملا نتوانست نسبت به رفع نیازهای زوجه در زندگی می باشد تا اقدامی انجام دهد زوجه می تواند طی ارائه دادخواست از دادگاه مطالبه وجه نقد به عنوان نفقه را درخواست نماید.

دعاوی خانوادگی چیست؟

نفقه زوجه دائم

نفقه زوجه دائم  با موقت متفاوت است طبق ماده ۱۱۰۶ قانون مدنی در عقد دائم نفقه زن برعهده شوهر است و طبق ماده ۱۱۱۳ قانون مدنی زوجه در ازدواج موقت حقی بر نفقه ندارد.

مگر اینکه به عنوان شروط ضمن عقد شرط شده باشد.

نفقه زوجه در عقد دائم می بایست با توجه به شرایط مذکور در ماده ۱۱۰۷ پرداخت گردد لکن زوجین می توانند نسبت به پرداخت و دریافت آن با یکدیگر توافق کنند.

نکته حائز اهمیت این است که پرداخت نفقه ارتباطی به تمکن مالی زوجه ندارد به این معنی که مرد چه متمول باشد چه فقیر می بایست نفقه را پرداخت نماید و حتی اگر زن درآمد داشته باشد یا در کل مال داشته باشد باز هم پرداخت نفقه زوجه بر ذمه زوج است.

نفقه زوجه موقت و تفاوت های نکاح موقت و دائم

نکاح موقت با توجه به ماده ۱۰۷۵ قانون مدنی به رسمیت شناخته شده است اما تفاوت هایی با یکدیگر  دارند که شامل:

۱-در نکاح موقت زوج مکلف به پرداخت نفقه نمیباشد درصورتی که نکاح دائم این  وظیفه برعهده زوج می باشد.

۲-درنکاح  دائم  مهریه شرط صحت عقد نیست ولی در نکاح موقت مهریه باید مشخص و معین باشد تا عقد صحیح باشد.

۳- نکته ی دیگر اینکه در ازدواج موقت طرفین از یکدیگر ارث نمیبرند ولی در ازدواج دائم شرط ارث پا برجاست.

۴-در نکاح موقت چیزی به عنوان طلاق وجود ندارد چرا که مدتی معین می شود . پس از گذشتن آن مدت عقد به طور خودکار منحل می شود و یا حتی اگر از مدت صیغه نکاح باقی مانده باشد زوج می تواند باقی مدت را نسبت به زوجه بذل نماید لکن در عقد دائم برای جدا شدن زوجین از یکدیگر تشریفاتی وجود دارد که هریک از زوجین می بایست برای طلاق آن را رعایت کنند.

دعاوی خانوادگی چیست؟

براساس ماده 4 قانون حمایت خانواده، انواع دعاوی خانوادگی در دادگاه خانواده مورد بررسی قرار می‌گیرد که شامل 18 بند است. بر اساس این ماده، دعاوی خانوادگی در صلاحیت دادگاه خانواده شامل نامزدی و خسارات ناشی از بر هم زدن آن، نکاح دائم، موقت و اذن در نکاح، شروط ضمن عقد نکاح، ازدواج مجدد، جهیزیه، مهریه، نفقه زوجه و اجرت المثل دوران زوجیت، تمکین، طلاق، رجوع از طلاق، فسخ و انفساخ نکاح، حضانت و ملاقات طفل، ولایت قهری، قیمومت، امور مربوط به ناظر و امین اموال محجوران، امور مربوط به غایب مفقود الاثر، سرپرستی کودکان بی‌سرپرست، اهدای جنین و تغییر جنسیت است.

به عنوان نمونه، از مهم‌ترین و پر تکرارترین دعاوی‌ خانواده، طلاق توافقی است. در این شرایط، زوجین باید درباره تمامی حقوق مالی و غیر مالی ناشی از ازدواج مانند مهریه، نفقه، حضانت فرزندان، زمان و نحوه ملاقات آن‌ها، جهیزیه و اجرت‌المثل به توافق رسند تا بتوانند روند توافقی طلاق را به راحتی طی کنند. در طلاق توافقی، دادگاه هر توافقی در این موارد را در حکمی که صادر می‌کند درنظر گرفته و آن را در گواهی عدم امکان سازش که از مهم‌ترین مدارک برای طلاق توافقی است، ذکر می‌کند. زوجین باید درباره نحوه توافقات خود از وکیل خانواده استفاده کنند؛ چراکه توافقات اشخاص در طلاق توافقی بسیار حائز اهمیت است.

مهریه نیز از دیگر دعاوی مهم است. برای مطالبه مهریه در مرحله اول باید به دفتر ازدواجی که عقد در آن ثبت رسمی شده مراجعه و درخواست صدور اجراییه برای مهریه انجام شود. در مرحله بعد، پس از صدور اجراییه باید به اداره ثبت اسناد مراجعه و تقاضای ممنوع‌الخروجی زوج و توقیف اموال او را خواستار شد. برای پرونده مهریه باید از وکیل خانواده مشاوره گرفت تا به نتیجه مطلوب رسید.

مورد دیگر، اجرت المثل ایام زوجیت است. براساس تبصره ماده ۳۳۶ قانون مدنی اگر زوجه اقداماتی را که شرعاً به عهده او نبوده و عرفاً برای آن کار اجرت‌المثل باشد، به دستور زوج و با عدم قصد تبرع انجام داده باشد؛ ابتدا این موضوع باید برای دادگاه ثابت شود و سپس اجرت‌المثل کارهای انجام شده را محاسبه و به پرداخت آن حکم می‌کند.

وظیفه حضانت فرزند با والدین و حق و تکلیفی است که قانون برای حفظ و نگهداری کودک به والدین سپرده است. مطابق قانون، حضانت فرزندان تا سن هفت سالگی بر عهده مادر و پس از آن بر عهده پدر است. حضانت فرزند دختر پس از هفت سالگی تا ۹ سالگی  با پدر و حضانت فرزند پسر بعد از هفت سالگی تا ۱۵ سالگی  با پدر است. بعد از آن فرزندان به انتخاب خودشان ادامه زندگی با پدر یا مادر را انتخاب می‌کنند. وکیل خانواده در این زمینه راهنمایی‌های لازم را به طرفین دعوا ارائه می‌کند.

وظایف وکلای خانواده

وظایف وکلای خانواده

اولین و مهم‌ترین وظیفه وکیل خانواده، دفاع تخصصی از موکل خود در دعاوی خانوادگی است. به عنوان نمونه اگر خانمی خواهان دریافت نفقه، مهریه و سپس طلاق گرفتن از همسر خود باشد و علاوه بر آنها همزمان حضانت فرزندش را نیز بخواهد، وکیل خانواده باید در کلیه ابعاد پرونده از موکل خود دفاع کرده تا به نتیجه مطلوب برسد. پیگیری پرونده به صورت مطلوب و ارائه آخرین جزئیات مربوط به روند کار پرونده در دعاوی خانوادگی از دیگر وظایف وکیل خانواده است. وکیل خانواده باید پس از بر عهده گرفتن پرونده، به سوالات موکل خود در زمینه پرونده پاسخ داده و همچنین روال کار و رای دادگاه را برای او تشریح کند.

در زمینه اخلاقی نیز وکیل خانواده در حدود اختیارات وکیل دادگستری موظف به حفظ اسرار مربوط به موکل خود است و باید از تبانی با طرف مقابل پرونده اجتناب کند. از تعهدات دیگر وکیل خانواده، قابل اعتماد بودن، رعایت انصاف و رفتار صحیح در قبال موکل خود است.

نکته حائز اهمیت این است که وکیل خانواده همزمان با انجام تمامی این موارد باید به اهمیت حفظ و بقای کانون خانواده به‌ویژه در دعاوی مربوط به طلاق توجه لازم داشته باشد و حداکثر توان خود را در جهت ایجاد صلح بین اصحاب دعوا به کار گیرد و از تشدید اختلاف میان خواهان و خوانده اجتناب کند. به عبارتی صرفا منافع مالی و مادی خود از پرونده‌های خانوادگی را در نظر نگیرد.

وکیل خانواده تهران

موسسه حقیقت گستر برای آشنایی شما عزیزان با وکیل خانواده و وظایف وکیل خانواده و همچنین معرفی بهترین وکیل خانواده شرق تهران این مقاله را تهیه کرده است.

جهت برقراری ارتباط و دریافت مشاوره حقوقی تهران از وکیل خانواده شرق تهران کافیست با موسسه حقیقت گستر تماس بگیرید.

بهترین وکیل خانواده شرق تهران کیست؟

وکیل خانواده کیست؟ وظایف وکیل خانواده چیست؟

امروزه یکی از پر ازدحام‌ترین دادگاه‌ها، دادگاه خانواده است. متاسفانه با بالا رفتن آمار طلاق در کشور و همچنین روند افزایشی پرونده‌های مربوط به امور خانواده ، تعداد دعاوی خانواده هر روز بیشتر می‌شود.

موسسه حقیقت گستر جهت آشنایی شما عزیزان با لزوم دریافت مشاوره از وکیل خانواده و همچنین معرفی بهترین وکیل خانواده شرق تهران این مقاله را گرد آوری کرده است.

چرا باید از وکیل خانواده مشاوره بگیریم؟

به دلیل اینکه که عموما این پرونده‌ها ساده به نظر می‌رسند و گویی جز امور روزمره هستند و ما در پیرامون خود درباره‌ی آنها زیاد می‌شنویم، این سوال مطرح می‌شود که آیا برای طرح دعوا یا دفاع نیاز به حضور وکیل هست یا خیر؟

کمک گرفتن از یک وکیل متخصص و با تجربه در هر نوع پرونده‌ای ضروری است. عدم استفاده از وکیل متحصص در دعاوی مانند این است که ماشین شما عیبی پیدا کند و شما بدون کمک گرفتن از یک مکانیک متخصص بخواهید آن را تعمیر کنید. مسلما شما بدون داشتن دانش و مهارت کافی برای تعمیر خودرو، در این امر موفق نخواهید شد.

پرونده‌های مرتبط با امور خانواده انواع مختلفی دارند. بعضی از آنها مربوط به امور حسبی‌اند.

یعنی اموری که دادگاه‌ها مکلف اند نسبت به آن اقدام نموده و تصمیمی اتخاذ نمایند بدون اینکه رسیدگی به آنها متوقف بر‌وقوع اختلاف و منازعه بین اشخاص و اقامه دعوی از طرف آنها باشد.

دیگر دعاوی خانوادگی به معنای خاص است که اختلاف در آن به سبب رابطه زوجیت است.

چنانچه نیاز به دریافت مشاوره از وکیل خانواده تهران داشتید کافیست با موسسه حقیقت گستر تماس بگیرید.

بهترین وکیل خانواده تهران شماره وکیل خانواده در تهران 2
بهترین وکیل خانواده تهران شماره وکیل خانواده در تهران 2

انواع دعاوی خانواده

ماده  4 قانون حمایت از خانواده بین می‌دارد:

رسیدگی به امور و دعاوی زیر در صلاحیت دادگاه خانواده است:

 1. نامزدی و خسارات ناشی از برهم ‌ زدن آن
 2. نکاح دائم، موقت و اذن در نکاح
 3. شروط ضمن عقد نکاح
 4. ازدواج مجدد
 5. جهیزیه
 6. مهریه
 7. نفقه زوجه و اجرت ‌المثل ایام زوجیت
 8. تمکین و نشوز
 9. طلاق ، رجوع، فسخ و انفساخ نکاح ، بذل مدت و انقضای آن
 10. حضانت و ملاقات طفل نسب
 11. رشد، حجر و رفع آن
 12. ولایت قهری، قیمومت، امور مربوط به ناظر و امین اموال محجوران و وصایت در امور مربوط به آنان
 13. نفقه اقارب
 14. امور راجع به غایب مفقود الاثر
 15. سرپرستی کودکان بی‌سرپرست
 16. اهدای جنین
 17. تغییر جنسیت

همانطور که مشاهده می‌شود تنوع این دعاوی زیاد است و دفاع از آنها مستلزم دانش، تجربه و مهارت بالا است. زیرا از یک طرف با توجه به ازدحام این پرونده‌ها روند آن‌ها بسیار وقت‌گیر است و مستلزم پیگیری و رفت و آمد بسیار می‌باشد. پس کمک گرفتن از یک وکیل خانواده حاذق، باعث تسریع روند پرونده شما می‌شود و از طولانی شدن مدت زمان رسیدگی جلوگیری می کند.

حتی در پرونده‌هایی که راجع به طلاق توافقی است یا زن وکالت در طلاق دارد، حضور وکیل می‌تواند مدت زمان انجام آن را بسیار کوتاه کند. در این صورت شما حتی نیاز به حضور در دادگاه نیز نخواهید داشت.

از طرف دیگر وکلایی که به صورت تخصصی در زمینه‌های خانواده مشغول به کار هستند، تبحر و تجربه‌ی بسیاری در این زمینه کسب کرده‌اند و به راه‌های قانونی طی مسیر پرونده کاملا اشراف دارند. بنابراین وکلای متخصص خانواده می‌توانند به راحتی از شما دفاع کرده و در راستای اجرای کامل عدالت در مسیر پرونده‌تان تلاش کنند.

بنابراین با اینکه در نگاه اول ممکن است این تصور برایتان به وجود بیاید که شخصا می‌توانید پرونده‌تان را پیش ببرید اما با کمی تامل و دقت در گفته‌های فوق درمی‌یابید که بهره بردن از وکیل متخصص خانواده تاثیر به سزایی در تحقق نتیجه‌ی مطلوب و صرفه جویی در زمان و آرامش روحی شما خواهد داشت.

جهت برقراری ارتباط و دریافت مشاوره حقوقی تهران از بهترین وکیل خانواده تهران کافیست با موسسه حقیقت گستر تماس بگیرید.

خانواده، مهم‌ترین رکن جامعه است. خانواده سالم، جامعه سالم می‌سازد و خانواده‌های از هم گسیخته، مشکلات بزرگی را برای جامعه به وجود می‌آورند؛ با این وجود، بعضا مسائل و مشکلاتی در خانواده به وجود می‌آید که تنها با گفت‌وگوی طرفین حل نمی‌شود و در چنین شرایطی وکیل خانواده کمک‌کننده است. وکیل خانواده، متخصص دعاوی خانوادگی است. دعاوی خانوادگی بر خلاف دعاوی کیفری و دعاوی مربوط به مالکیت و اموال، مخصوص روابط خانوادگی و شخصی میان افراد حقیقی است.

وکیل خانواده

شماره بهترین وکیل خانواده تهرانپارس

اخذ وکیل خانواده از “حقیقت گستر پارسیان”

موسسه هوشمند حقیقت گستر پارسیان، دارای کادری مجرب و با تجربه درمعرفی تیم وکلای کارآزموده و پایه یک دادگستری با سال‌ها سابقه‌ درخشان در قبول و انجام کلیه دعاوی حقوقی و کیفری است. این پلتفرم آماده‌ ارائه‌ انواع خدمات معرفی وکلا به مراجعین خود است. برای ارتباط با موسسه حقیقت گستر پارسیان می‌توان با شماره تلفن 02191300023 تماس گرفت یا به نشانی اینترنتی www.haghgostar.com مراجعه کرد.  حضوری نیز می‌توان به نشانی تهران، فلکه دوم تهرانپارس، خیابان فرجام شرقی، پلاک۵۳، ساختمان آمیتیس، طبقه پنجم، واحد ۱۸ مراجعه کرد.