09193756168
حقیقت گستر، حامی برتر

با بهترین وکیل خانواده تهران کار کنید

5/5

برخی خدمات و مقالات وکیل خانواده تهران

وکیل خانواده تهران

موسسه حقیقت گستر برای آشنایی شما عزیزان با وکیل خانواده و وظایف وکیل خانواده و همچنین معرفی بهترین وکیل خانواده شرق تهران این مقاله را تهیه کرده است.

جهت برقراری ارتباط و دریافت مشاوره حقوقی تهران از وکیل خانواده شرق تهران کافیست با موسسه حقیقت گستر تماس بگیرید.

بهترین وکیل خانواده شرق تهران کیست؟

وکیل خانواده کیست؟ وظایف وکیل خانواده چیست؟

امروزه یکی از پر ازدحام‌ترین دادگاه‌ها، دادگاه خانواده است. متاسفانه با بالا رفتن آمار طلاق در کشور و همچنین روند افزایشی پرونده‌های مربوط به امور خانواده ، تعداد دعاوی خانواده هر روز بیشتر می‌شود.

موسسه حقیقت گستر جهت آشنایی شما عزیزان با لزوم دریافت مشاوره از وکیل خانواده و همچنین معرفی بهترین وکیل خانواده شرق تهران این مقاله را گرد آوری کرده است.

چرا باید از وکیل خانواده مشاوره بگیریم؟

به دلیل اینکه که عموما این پرونده‌ها ساده به نظر می‌رسند و گویی جز امور روزمره هستند و ما در پیرامون خود درباره‌ی آنها زیاد می‌شنویم، این سوال مطرح می‌شود که آیا برای طرح دعوا یا دفاع نیاز به حضور وکیل هست یا خیر؟

کمک گرفتن از یک وکیل متخصص و با تجربه در هر نوع پرونده‌ای ضروری است. عدم استفاده از وکیل متحصص در دعاوی مانند این است که ماشین شما عیبی پیدا کند و شما بدون کمک گرفتن از یک مکانیک متخصص بخواهید آن را تعمیر کنید. مسلما شما بدون داشتن دانش و مهارت کافی برای تعمیر خودرو، در این امر موفق نخواهید شد.

پرونده‌های مرتبط با امور خانواده انواع مختلفی دارند. بعضی از آنها مربوط به امور حسبی‌اند.

یعنی اموری که دادگاه‌ها مکلف اند نسبت به آن اقدام نموده و تصمیمی اتخاذ نمایند بدون اینکه رسیدگی به آنها متوقف بر‌وقوع اختلاف و منازعه بین اشخاص و اقامه دعوی از طرف آنها باشد.

دیگر دعاوی خانوادگی به معنای خاص است که اختلاف در آن به سبب رابطه زوجیت است.

چنانچه نیاز به دریافت مشاوره از وکیل خانواده تهران داشتید کافیست با موسسه حقیقت گستر تماس بگیرید.

بهترین وکیل خانواده تهران شماره وکیل خانواده در تهران 2
بهترین وکیل خانواده تهران شماره وکیل خانواده در تهران 2

انواع دعاوی خانواده

ماده  4 قانون حمایت از خانواده بین می‌دارد:

رسیدگی به امور و دعاوی زیر در صلاحیت دادگاه خانواده است:

 1. نامزدی و خسارات ناشی از برهم ‌ زدن آن
 2. نکاح دائم، موقت و اذن در نکاح
 3. شروط ضمن عقد نکاح
 4. ازدواج مجدد
 5. جهیزیه
 6. مهریه
 7. نفقه زوجه و اجرت ‌المثل ایام زوجیت
 8. تمکین و نشوز
 9. طلاق ، رجوع، فسخ و انفساخ نکاح ، بذل مدت و انقضای آن
 10. حضانت و ملاقات طفل نسب
 11. رشد، حجر و رفع آن
 12. ولایت قهری، قیمومت، امور مربوط به ناظر و امین اموال محجوران و وصایت در امور مربوط به آنان
 13. نفقه اقارب
 14. امور راجع به غایب مفقود الاثر
 15. سرپرستی کودکان بی‌سرپرست
 16. اهدای جنین
 17. تغییر جنسیت

همانطور که مشاهده می‌شود تنوع این دعاوی زیاد است و دفاع از آنها مستلزم دانش، تجربه و مهارت بالا است. زیرا از یک طرف با توجه به ازدحام این پرونده‌ها روند آن‌ها بسیار وقت‌گیر است و مستلزم پیگیری و رفت و آمد بسیار می‌باشد. پس کمک گرفتن از یک وکیل خانواده حاذق، باعث تسریع روند پرونده شما می‌شود و از طولانی شدن مدت زمان رسیدگی جلوگیری می کند.

حتی در پرونده‌هایی که راجع به طلاق توافقی است یا زن وکالت در طلاق دارد، حضور وکیل می‌تواند مدت زمان انجام آن را بسیار کوتاه کند. در این صورت شما حتی نیاز به حضور در دادگاه نیز نخواهید داشت.

از طرف دیگر وکلایی که به صورت تخصصی در زمینه‌های خانواده مشغول به کار هستند، تبحر و تجربه‌ی بسیاری در این زمینه کسب کرده‌اند و به راه‌های قانونی طی مسیر پرونده کاملا اشراف دارند. بنابراین وکلای متخصص خانواده می‌توانند به راحتی از شما دفاع کرده و در راستای اجرای کامل عدالت در مسیر پرونده‌تان تلاش کنند.

بنابراین با اینکه در نگاه اول ممکن است این تصور برایتان به وجود بیاید که شخصا می‌توانید پرونده‌تان را پیش ببرید اما با کمی تامل و دقت در گفته‌های فوق درمی‌یابید که بهره بردن از وکیل متخصص خانواده تاثیر به سزایی در تحقق نتیجه‌ی مطلوب و صرفه جویی در زمان و آرامش روحی شما خواهد داشت.

جهت برقراری ارتباط و دریافت مشاوره حقوقی تهران از بهترین وکیل خانواده تهران کافیست با موسسه حقیقت گستر تماس بگیرید.

خانواده، مهم‌ترین رکن جامعه است. خانواده سالم، جامعه سالم می‌سازد و خانواده‌های از هم گسیخته، مشکلات بزرگی را برای جامعه به وجود می‌آورند؛ با این وجود، بعضا مسائل و مشکلاتی در خانواده به وجود می‌آید که تنها با گفت‌وگوی طرفین حل نمی‌شود و در چنین شرایطی وکیل خانواده کمک‌کننده است. وکیل خانواده، متخصص دعاوی خانوادگی است. دعاوی خانوادگی بر خلاف دعاوی کیفری و دعاوی مربوط به مالکیت و اموال، مخصوص روابط خانوادگی و شخصی میان افراد حقیقی است.

 

وکیل خانواده

بهترین وکیل خانوادگی تهران

یکی از مسائلی که امروزه همه ما احتمال دارد با آن برخورد کنیم مسائل خانوادگی می باشد مسائل مربوط به خانواده یا خانوادگی درکل به عوامل مختلفی تقسیم می شود که نیازمند یک وکیل خوب و باتجربه است وکیل خانواده یا وکیل خانوادگی حرفه‌ای است که در زمینه مسائل حقوقی مرتبط با خانواده فعالیت می‌کند این وکلا معمولا به مواردی از قبیل طلاق، نگهداری فرزندان، تقسیم دارایی‌ها، اخذ مجوزهای خانوادگی و سایر مسائل مربوط به خانواده مشاوره و نیز نمایندگی حقوقی ارائه می‌دهند. وکیل خانواده مسئول حل و فصل اختلافات حقوقی بین اعضای خانواده است و سعی می‌کند بهترین راه‌حل‌ها را برای مشتریان خود ارائه دهد تا مسائل حل شده و مشکلات برطرف شود در این مقاله سعی داریم راجب بهترین وکیل خانوادگی تهران صحبت کنیم و مطالبی را که لازم است به طور کامل توضیح دهیم.

وظایف بهترین وکیل خانوادگی تهران چیست

وکیل مسائل خانوادگی بسیار باید زیرک و توانا باشد و بتواند مشکلات را با بهترین شکل بررسی و حل کند. بهترین وکیل خانوادگی تهران نقش بسیار مهمی در حل و فصل اختلافات حقوقی خانوادگی ایفا می‌کند. بهترین وکیل خانواده در تهران باید دارای ویژگی‌ها و وظایف مهمی باشد برای مثال تخصص و تجربه بهترین وکیل خانوادگی تهران بسیار مهم است و وکیل برتر در تهران باید دارای تجربه و تخصص کافی در زمینه مسائل حقوقی خانوادگی باشد. او باید توانایی حل و فصل مسائل پیچیده خانوادگی را داشته باشد. همینطور حساسیت و انسانیت نیز  باید بسیار مورد نظر قرار گرفته شود بهترین وکیل خانوادگی باید دارای حساسیت و انسانیت بالا باشد و بتواند با حساسیت به مشکلات و نیازهای خانواده‌ها رسیدگی کند و نتیجتا بتواند به خوبی اختلاف را حل کند. مورد بعدی مشاوره‌ی دقیق بهترین وکیل خانوادگی است که باید بتواند به موکلان خود مشاوره دقیق و کامل ارائه دهد و آن‌ها را در مسیر صحیح هدایت کند.همچنین اصل دیگری که مهم است نمایندگی حقوقی می باشد وکیل خانواده برتر باید موکلان خود را بهترین شکل ممکن در دادگاه نمایندگی کند و حقوق آن‌ها را به دقت دفاع کند. مورد مهم دیگری حفظ حریم خصوصی می باشد وکیل خانوادگی باید محرمانگی اطلاعات موکلان خود را رعایت کرده و حریم خصوصی آن‌ها را حفظ کند.در نهایت، بهترین وکیل خانوادگی تهران باید تمام تلاش خود را انجام دهد تا بهترین نتیجه ممکن برای موکلان خود به دست آورد و آن‌ها را در مسیر صحیح هدایت کند تا مشکل به وجود آمده رفع و حل شود.

بهترین وکیل خانوادگی تهران

گفتیم که برای مسائل خانوادگی و عواملی از این قبیل انتخاب یک وکیل خوب و مجرب بسیار مهم است و باید قطعا به آن اهمیت داده شود و همچنین در مسائل خانوادگی نیز مواردی یا مشکلاتی شاید به وجود بیاید که نیازمند یک وکیل خوب باشد تا مشکل به بهترین شکل حل و رفع شود.بهترین وکیل خانوادگی تهران وظیفه دارد در تمام حوزه های گفته شده مسائل خانوادگی را پیگیری و بررسی کند و راهنمایی های لازم را به موکلان خود ارائه دهد بعد از موارد انجام شده به طور جدی پیگیر مشکلات باشد و بتواند تا به نتیجه ی قطعی رساندن مسئله و مشکل و تا رفع آن همراه موکلانش باشد.مسائل خانوادگی امروزه بسیار زیاد هستند و بسیار هم به وجود می آیند و نمیتوان آن را نادیده گرفت زیرا هرچه کمتر به آن توجه شود اثرات منفی بیشتری خواهد داشت. قطعا یک وکیل خوب و توانمند و کارکشته نه تنها در این حوزه بلکه در تمام حوزه های مختلف می تواند به موکلان خود بهترین راهنمایی ها را انجام دهد و می تواند آنها را در مسیر درست راهنمایی کند و همینطور در عواملی که نیاز به قواعد حقوقی ویژه و بخصوص است می تواند تاثیر خود را گذاشته و نتیجه ی خوبی را برای موکل یا موکلانش پدید آورد.در انتخاب بهترین وکیل خانوادگی تهران باید از نظرات دیگر کسانی هم که قبلا از آن وکلا مشاوره گرفته اند نیز راهنمایی خواست و همچنین باید توجه کرد که وکیل دارای سابقه ی خوبی در این حوزه باشد و بتواند مشکلات این حوزه را به بهترین شکل حل و رفع کند و شخصیتی توانمند و توانا باشد.قطعا حقوق خانواده بسیار مورد مهمی است و مسائل مربوط به حقوق اشخاص خانواده نیز مهم تر و نمیتوان از آن حقوق بسیار مهم غافل شد و آن را نادیده گرفت همینطوری پیگیری و بررسی حقوق خانواده نیازمند یک حقوقدان و یک وکیل توانمند است که ما بهترین وکیل خانوادگی تهران را اینجا به شما معرفی کردیم تا با یک انتخاب درست و مشاوره صحیح و پیگیری های لازم و نتیجه گیری درست بتوان پرونده این حوزه را کامل و جامع بررسی و حق را به حق دار رساند.

شماره بهترین وکیل خانواده تهرانپارس

جهت معرفی بهترین وکیل خانواده تهرانپارس با شماره‌ی ۰۲۱۹۱۳۰۰۰۲۴ (موسسه حقیقت گستر) تماس بگیرید. برای تماس روی شماره کلیک کنید.

آدرس بهترین وکیل خانواده تهرانپارس

برای معرفی حضوری با بهترین وکیل خانواده تهرانپارس کافیست به شماره‌ی ۰۹۱۹۳۷۵۶۱۶۸ در واتساپ پیام دهید تا برایتان لوکیشن ارسال شود. برای ارسال پیام روی شماره کلیک کنید.

مقالات بهترین وکیل خانواده تهران

Call Now Buttonتماس مستقیم