09193756168
حقیقت گستر، حامی برتر

با بهترین وکیل مشکلات اتباع تهران کار کنید

5/5

وکیل مشکلات اتباع تهران

بهترین وکیل مشکلات اتباع شرق تهران کیست؟

موسسه حقیقت گستر برای آشنایی شما عزیزان با وکیل مشکلات اتباع و وظایف وکیل مشکلات اتباع و همچنین معرفی بهترین وکیل مشکلات اتباع شرق تهران این مقاله را تهیه کرده است.

جهت برقراری ارتباط و دریافت مشاوره حقوقی تهران از وکیل مشکلات اتباع شرق تهران کافیست با موسسه حقیقت گستر تماس بگیرید.

وکیل مشکلات اتباع کیست؟ وظایف وکیل مشکلات اتباع چیست؟

ابتدا می‌بایست مفهوم تابعیت را بدانیم.
تابعیت یک رابطه سیاسی،حقوقی و معنوی میان شخص و دولت مشخصی است. در ایران، هر شخصی که ساکن ایران می‌باشد تابعیت آن را دارد جز اشخاصی که تابعیت خارجی اشخاص مسلم گشته باشد.
اخذ تابعیت ایرانی دشوار است و  مراحل قضایی پیچیده ای دارد؛ همین موضوع سبب شده است تا اشخاصی که با پرونده های مرتبط با تابعیت در ایران مواجه می‌شوند به دنبال یک وکیل اتباع حرفه‌ای بگردند تا برای پیشبرد روند پرونده از وی کمک بگیرند.
اختیار کردن وکیل به منظور دریافت تابعیت ایران به دلیل حضور گسترده اشخاصی نظیر اتباع کشورهای عراق، روسیه، افغانستان، پاکستان و… در شهرهای پر جمعیت ایران، نیاز مردم به اخذ وکیل اتباع را افزایش داده است.
اشخاص در ابتدای امر می‌توانند با دریافت مشاوره حقوقی اتباع از وکیل اتباع، اطلاعات حقوقی کسب کرده و اگر تمایل به همکاری با وکیل داشتند، پرونده خویش و کارهای مهاجرت، و یا اقامت خویش را به ایشان بسپارند.
افراد به تنهایی می‌تواند جهت امور مهاجرتی و اقامتی اقدام نمایند ولی به نتیجه مطلوب نخواهند رسید. چراکه اطلاعات و سواد حقوقی یک وکیل اتباع از یک فرد بدون دانش حقوقی بسیار بیشتر می‌باشد.
افرادی که در پرونده های تابعیت دچار آسیب و شکست می‌شوند؛ همان افرادی هستند که در جریان پرونده به سراغ وکیل برای اخذ تابعیت ایرانی نمی‌روند و فکر می کنند که خودشان بدون کمک وکیل اتباع می توانند از حقوق خود دفاع کنند. ولی وکیل برای گرفتن تابعیت ایرانی دارای اهمیت بسیار زیادی در روند قضایی پرونده های مختلف حقوقی هستند.
یک مشاور حقوقی اتباع می‌بایست در رشته حقوق تحصیلات تکمیلی انجام داده باشد و به کلیه رویه های قضایی و قوانین مرتبط با تابعیت اشراف و علم داشته باشد. بهترین مشاور حقوقی اتباع وکیل اتباع می‌باشد. وکیل اتباع شخصی است باهوش و متعهد که تمامی اسرار موکل را نزد خویش به امانت نگه می‌دارند. وکیل اتباع متخصص به موجب تجربه و سابقه در پرونده های مختلف تابعیت، می‌تواند با سرعت عمل بیشتری پرونده را به اتمام برساند. به همین منظور برترین فرد جهت دریافت مشاوره در خصوص امور تابعیت، وکیل اتباع می‌باشد.

موسسه حقیقت گستر با در اختیار داشتن کادر پر تلاش و متخصص در حوزه ارائه مشاوره تلفنی و حضوری و قبولی وکالت تمامی دعاوی حقوقی می‌تواند افراد را در پرونده خویش یاری رساند. حقیقت گستر با توجه به موضوع پرونده برای افراد، متناسب با شخصیت، تجربه، تخصص وی وکیل بر می‌گزیند.

وکیل-مشکلات-اتباع-تهران
وکیل-مشکلات-اتباع-تهران

شرایط لازم برای اثبات تابعیت ایران:

  1. اسنادی که به طور مستقیم به تابعیت مربوط می‌شوند اسناد تابعیت خوانده می‌شوند. برای اشخاصی که تابعیت ایران را تحصیل می‌کنند اسناد مربوط صادر خواهد شد. اسناد تابعیت از اداره ثبت احوال برای دارنده سند اوراق سجلی و شناسنامه صادر خواهد شد. استاد فوق توسط ویز امور خارجه یا با تأیید وزارت از سوی ثبت احوال تنظیم می‌گردد.
  2. اسنادی که بدون دخالت وزارت امور خارجه توسط ثبت احوال تنظیم می شوند که شامل برگ تولد، شناسنامه و کارت شناسایی از این جمله اسنادی هستند که دلیل ایرانی بودن شخص تلقی می‌شوند. این اسناد (برگ ولادت، مرگ، شناسنامه) اسناد رسمی هستند و تا زمانی که توسط رای دادگاه و یا تصمیم هیات حل اختلاف تصحیح یا ابطال نشده باشد همچنان به قوت خود باقی می مانند.

موسسه حقیقت گستر دارای تمامی دپارتمان های حقوقی، اتباع، کیفری، مدنی،ارثی، ملکی و خانوادگی می‌باشد. همچنین حقیقت گستر تیم حقوقی گسترده ای دارد و در هر دپارتمان تعداد بسیاری وکیل و مشاوره مربوط به آن بخش در حال فعالیت می‌باشند. حقیقت گستر همواره می‌کوشد تا بهترین مشاوره حقوقی اتباع را به موکل خویش ارائه دهد و در راستای پرونده موکل، و مناسب با پرونده برای اون وکیل انتخاب نماید.

شماره بهترین مشکلات اتباع تهرانپارس

جهت ارتباط با بهترین وکیل مشکلات اتباع تهرانپارس با شماره‌ی ۰۲۱۹۱۳۰۰۰۲۴ (موسسه حقیقت گستر) تماس بگیرید. برای تماس روی شماره کلیک کنید.

آدرس بهترین وکیل مشکلات اتباع تهرانپارس

برای ملاقات حضوری با بهترین وکیل مشکلات اتباع تهرانپارس کافیست به شماره‌ی ۰۹۱۹۳۷۵۶۱۶۸ در واتساپ پیام دهید تا برایتان لوکیشن ارسال شود. برای ارسال پیام روی شماره کلیک کنید.

مقالات بهترین وکیل مشکلات اتباع تهران

Call Now Buttonتماس مستقیم